Izvor: HGK

Usavršavanje u području javne nabave u ŽK Sisak

Objavljeno: 27. 04. 2017. , Ažurirano: 02. 06. 2017.

Županijska komora Sisak u suradnji s Ministarstvom gospodarstva, poduzetništva i obrta organizira jednodnevnu radionicu Dokumentacija o nabavi, otvoreni postupak javne nabave i postupanje od zaprimanja ponuda do izvršenja ugovora. Radionica će se održati u srijedu, 31. svibnja, u 9 sati u Županijskoj komori Sisak, na adresi Kranjčevićeva 16.

Radionica je dio programa redovitog usavršavanja u području sustava javne nabave, u sukladu s Pravilnikom o izobrazbi u području javne nabave (NN 06/2012 i 125/2014), a odobrila ju je Uprava za sustav javne nabave Ministarstva gospodarstva, poduzetništva i obrta.

Radionica je namijenjena sudionicima u postupcima javne nabave - gospodarskim subjektima, ponuditeljima i naručiteljima. Svakom će polazniku Ministarstvo izdati potvrdu o pohađanju programa usavršavanja.

Trajanje radionice je osam nastavnih sati i polaznicima omogućuje stjecanje prava na bodove (8 bodova) koji su potrebni za obnovu certifikata u području javne nabave. Svakom će polazniku Ministarstvo izdati potvrdu o pohađanju programa usavršavanja.

Voditelji radionice su stručnjaci Uprave za sustav javne nabave Ministarstva gospodarstva, poduzetništva i obrta. Radionica je organizirana temeljem Sporazuma o poslovnoj suradnji Hrvatske gospodarske komore i Ministarstva gospodarstva, poduzetništva i obrta u provedbi izobrazbe u području sustava javne nabave.

Naknada za sudjelovanje na radionici iznosi 750 kuna (oslobođeno od PDV-a prema članku 6. Zakona o PDV-u).

Članice Hrvatske gospodarske komore ostvaruju popust na iznos naknade te ona iznosi 650 kuna, a za svakog sljedećeg polaznika iz iste tvrtke naknada iznosi 550 kuna. Podaci za plaćanje navedeni su u pozivu.

U pratećim dokumentima nalaze se program radionice, poziv i prijavnica. Podaci za plaćanje navedeni su u pozivu.

Osoba za kontakt u ŽK Sisak je Senada Prpić (telefon: 044/524-114, elektronička adresa: sprpic@hgk.hr).