U Čakovcu održana interaktivna radionica Digitalna garaža

HGK ŽK Čakovec / HGK
Sudionici radionice
Vrijeme održavanja: 30.11.2017.   /   Rok prijave: 28.11.2017.

Besplatna interaktivna radionica Digitalna garaža održala se 30. studenoga u Županijskoj komori Čakovec.

Radionica je provedena u sklopu Googleovog projekta edukacije gospodarstvenika o temama digitalnog marketinga, a bila je namijenjena malim i srednjim tvrtkama radi nadogradnje digitalnih vještina i povećanja korištenja digitalnih alata za pokretanje i razvoj online poslovanja.

Voditelj radionice je bio Krešimir Koružnjak iz Otvorenog učilišta Algebra iz Zagreba, partnera u provedbi projekta, a sadržaj je obuhvatio uvod u digitalni marketing, izradu mrežnih stranica, marketing na mrežnim stranicama, optimizaciju mrežne stranice, Google AdWords oglašavanje, Google analitics, društvene mreže i online certifikaciju.

Na radionici je sudjelovalo 13 sudionika iz tvrtki članica Komore, koje se pretežno bave industrijskom proizvodnjom, konzultantskim uslugama ili računalnim programiranjem.

• Silverije Petriš Viši stručni suradnik Tel: +385 40 630 052 Email: spetris@hgk.hr