Izvor: HGK

Tullio Fernetich, vlasnik i predsjednik uprave tvrtke Primizia d.o.o. (San Rocco Heritage Hotel), Brtonigla

Objavljeno: 20. 09. 2015. , Ažurirano: 17. 02. 2020.

Primizia je tvrtka sa sjedištem u Brtonigli koja se bavi ugostiteljstvom i turizmom, a u čijem sklopu  posluje i naš Hotel San Rocco. Članovi smo HGK-a. Bio sam član Vijeća Gospodarske komore Istre, a i sada sam zamjenik člana Vijeća. Suradnja s Komorom bila je uvijek vrlo korektna i profesionalna. Prema Komori nikad nisam imao previše zahtjeva, ali informacije i razmjena mišljenja vezanih za turizam svakako su bile korisne.

Moj odnos s Komorom odvijao se i preko Sektora za turizam gdje sam puno puta sudjelovao na raznim sastancima i inicijativama prvenstveno vezanim za turizam, ugostiteljstvo i wellness. Određene inicijative bile su jako korisne i konkretne, kao što je izrada specijaliziranih brošura i kataloga te sudjelovanje na raznim specijaliziranim sajmovima. Smatram da je akcija Turistički cvijet - Kvaliteta za Hrvatsku, osim što je stimulirala i unaprijedila rad turističkih subjekata, promovirala i rad Gospodarske komore. Općenito rečeno, moje iskustvo s Komorom vrlo je pozitivno.