Svibanjski HBOR-ov Info-dan u ŽK Karlovac

Objavljeno: 26. 04. 2017. , Ažurirano: 05. 05. 2017.

Županijska komora Karlovac, u suradnji s Hrvatskom bankom za obnovu i razvitak, organizira Info-dan u četvrtak, 4. svibnja u Županijskoj komori Karlovac od 10 do 13 sati.

Individualne razgovore s poduzetnicima vodit će Draženka Draženović Kostelac, voditeljica HBOR-ova Područnog ureda za Liku.

Poduzetnici mogu razgovarati o aktualnim HBOR-ovim kreditima, garancijama, izvozno-kreditnom osiguranju, fondovima za gospodarsku suradnju, akreditivima i slično, ali i o konkretnim potrebama za unaprjeđenjem poslovanja ili pokretanja nove poslovne aktivnosti.

Prijave i odabir termina te detaljnije informacije dostupne su putem telefonskoga broja 047/612 111, faksa 047/614 720 ili e-adrese bskarjak@hgk.hr.