Svečana sjednica Gospodarskog vijeća HGK - ŽK Virovitica
Izvor: HGK - ŽK Virovitica

Održana svečana sjednica Gospodarskog vijeća ŽK Virovitica

Objavljeno: 23. 11. 2017. , Ažurirano: 12. 12. 2017.

U HGK – Županijskoj komori Virovitica 11. prosinca održana je 94. svečana sjednica Gospodarskog vijeća, na kojoj je promovirana publikacija Karakteristike gospodarstva Virovitičko-podravske županije u 2016. godini, a najuspješnijim su tvrtkama na području Virovitičko-podravske županije u 2016. godini uručena priznanja Zlatna kuna.

DSC01014.JPGSvečana sjednica Gospodarskog vijeća HGK – ŽK Virovitica; Izvor: HGK – ŽK Virovitica.

Svečanoj sjednici Gospodarskog vijeća prisustvovali su potpredsjednik HGK za poljoprivredu, šumarstvo i ribarstvo Ivan Škorić, župan Virovitičko-podravske županije Igor Andrović, komorski tajnik HOK – OK Virovitičko-podravske županije Božidar Jeremić te članovi Gospodarskog vijeća, predsjednici Strukovnih grupa i Grupacija HGK – Županijske komore Virovitica.

_MG_5114.jpgDirektor ŽK Virovitica Milan Vanđura, predsjednik ŽK Virovitica Ivan Slamić, potpredsjednik HGK za poljoprivredu, šumarstvo i ribarstvo Ivan Škorić, direktor Phoenixa Dalibor Fofonjka, župan Virovitičko-podravske županije Igor Andrović, direktor Dama Marijan Mareković, predsjednik Uprave Drvo-trgovina Krešimir Štefanović i direktor prodaje Spider grupe Jurica Vuković (slijeva nadesno); Izvor: ICV

Opširnije o svečanoj sjednici u pratećim dokumentima.