Svečana sjednica Gospodarskog vijeća ŽK Split

Objavljeno: 04. 12. 2017. , Ažurirano: 13. 12. 2017.

Svečana sjednica Gospodarskog vijeća Županijske komore Split, na kojoj se tradicionalno dodjeljuju komorska priznanja najuspješnijim županijskim tvrtkama u prethodnoj godini, održat će se u utorak, 12. prosinca, u 11 sati u splitskoj Komori.

Na sjednici će se dodijeliti priznanja, plakete Zlatna kuna, najuspješnijim trgovačkim društvima u Splitsko-dalmatinskoj županiji u 2016. godini u kategoriji velikih, srednjih i malih trgovačkih društava te za inovaciju.

Uz članove Gospodarskog vijeća te ostale ugledne županijske gospodarstvenike, na svečanoj sjednici se očekuje i nazočnost predstavnika lokalne i regionalne samouprave, akademske zajednice, značajnih gospodarskih i drugih institucija te medija.