Izvor: Shutterstock

Stručni ispit za agenta posredovanja u prometu nekretnina

Objavljeno: 22. 08. 2016. , Ažurirano: 22. 08. 2016.

Obavijest o ispitnom roku za polaganje stručnog ispita za agenta posredovanja u prometu nekretnina.

1. Uvjeti za pristupanje stručnom ispitu:

- SSS – najmanje završena srednja škola ( dokaz o završenoj najmanje srednjoj stručnoj spremi )

- prijava za polaganje stručnog ispita za agenta posredovanja u prometu nekretnina

- dokaz o uplati troškova polaganja stručnog ispita

• kopija uplatnice za stručni ispit u iznosu od 1.500,00 kuna ili
  • kopija uplatnice za popravni ispit u iznosu od 300,00 kuna po predmetu

2. Prijave i rokovi vezani uz stručni ispit:

Ispit se prijavljuje do 5.9.2016.

Prijave za stručni ispit dostavljaju se pismeno na obrascu:

N-1. Prijava za polaganje STRUČNOG ISPITA za agenta posredovanja u prometu nekretnina. Uz prijavu za polaganje ispita obavezno priložiti:

- dokaz o ispunjavanju uvjeta stručnosti (prilaže se preslika svjedodžbe mature odnosno diplome),

- kopiju osobne iskaznice

Zaprimljene prijave bez gore navedenih priloga nećemo moći uvažiti.

Ukoliko ste se već prije prijavljivali za polaganje stručnog ispita ( odgađali ga, imate popravni ispit, ili ste pali ispit) molimo Vas da nam to naznačite u rubrici 12 prijave. (Posebna napomena: kandidat već ima položeni stručni ispit)

Naknadu za stručni ispit plaća kandidat i to:

- Za polaganje stručnog ispita kandidat je dužan uplatiti iznos od 1.500,00 kuna
– Kandidat koji pristupa popravnom ispitu plaća iznos od 300,00 kuna po predmetu

Upute za uplatu naknade za polaganje stručnog ispita za agenta posredovanja u prometu nekretnina:

PLATITELJ:

PRIMATELJ:

IME I PREZIME / NAZIV PODUZEĆA

ADRESA

OIB

HRVATSKA GOSPODARSKA KOMORA

ROOSEVELTOV TRG 2

10000 ZAGREB

IBAN PRIMATELJA:HR1423400091100241295

POZIV NA BROJ: 05-2493730 *

OPIS PLAĆANJA:  ispit nekretnine*

* Prilikom uplate molimo obavezno navesti.

Račun za plaćenu naknadu za polaganje stručnog ispita bit će Vam dostavljen u najkraćem mogućem roku nakon provedenog ispita.

Kandidati će putem web adrese www.hgk.hr, rubrika Stručni ispit za agenta posredovanja u prometu nekretnina, podrubrika Raspored polaganja ispita za prijavljene kandidate biti obaviješteni o mjestu i vremenu polaganja stručnog ispita.

3. Prijave za stručni ispit uz dokaz stručnosti i kopiju osobne iskaznice dostaviti pismenim putem u navedenom roku na adresu:

HRVATSKA GOSPODARSKA KOMORA

Sektor za trgovinu