Seminar Primjena novih tehnologija u poljoprivredi

ŽK Slavonski Brod
Sudionici seminara "Primjena novih tehnologija u poljoprivredi"
Vrijeme održavanja: 07.03.2017.

U organizaciji Veleposlanstva Države Izrael, Brodsko-posavske županije, Israel Export Instituta, HGK – Županijske komore Slavonski Brod i Srednje škole M. A. Reljković, 7. ožujka u amfiteatru Srednje škole Matija Antun Reljković održan je seminar Primjena novih tehnologija u poljoprivredi. Seminar je obuhvatio predavanja iz područja navodnjavanja, staklenika, mljekarstva i zaštite bilja, a predavači su bili izraelski stručnjaci i predstavnici tvrtki koje se bave navedenim tehnologijama.

Seminaru je prisustvovalo šezdeset sudionika (predstavnika tvrtki, obrta, obiteljskih poljoprivrednih gospodarstava, profesora, studenata i učenika).

IMG_2334.JPG

Predavači seminara Primjena novih tehnologija u poljoprivredi; Izvor: ŽK Slavonski Brod;

• Krešimir Rudec Direktor Županijske komore Tel: +385 35 448 583 Email: krudec@hgk.hr