Novosti i događanja

Objava

Izložba Histria od 11. do 13. travnja

Manifestacija

Investicijski forum sjeverozapadne Hrvatske održat će se u ŽK Bjelovar

Manifestacija

Bar-kodom do kvalitetnije komunikacije u lancu opskrbe

Edukacija

Grad Bjelovar predstavlja gradske natječaje za poticaje gospodarstvu

Edukacija

Interes poduzetnika za HBOR-ove kredite

Manifestacija

XI. konferencija o sigurnosti i kvaliteti hrane

Sajam - HGK

Šibensko-kninski izlagači na 14. Mediteranskom sajmu zdrave prehrane,...

Sajam - HGK

Završen 14. Mediteranski sajam zdrave prehrane, ljekovitog bilja i zel...

Sajam - Ostali

ŽK Dubrovnik: Vinski festival Dubrovnik Festiwine postaje međunarodnim

Trgovina

Središnjica

Županijska komora Koprivnica

  • Vlatka Grotić Samaržija Viši stručni suradnik Tel: +385 48 674 564 Email: vgrotic@hgk.hr
  • Vesna Harmadi Predsjednik Strukovne grupe trgovine ŽK Koprivnica Tel: +385 48 674 560 Email: hgkkc@hgk.hr

Županijska komora Bjelovar

  • Helena Pogledić Stručni suradnik Tel: +385 43 274 067 Email: hpogledic@hgk.hr
  • Ivana Karadža Stručni suradnik Tel: +385 43 274 069 Email: ikaradza@hgk.hr
  • Zlatko Navojec Predsjednik Strukovne grupacije za trgovinu Tel: +385 43 243 168 Email: spar@hi.t-com.hr
  • Josip Matejak Zamjenik predsjednika Strukovne grupacije za trgovinu Tel: +385 43 333 036 Email: marijana.matejak@gmail.com

Županijska komora Osijek

  • Ines Balog Viša stručna suradnica Tel: +385 31 223 819 Email: ibalog@hgk.hr

Županijska komora Virovitica

  • Ivona Odalj Stručni suradnik Tel: +385 33 618 046 Email: iodalj@hgk.hr

Županijska komora Vukovar

  • Barbara Didović Stručni referent Tel: +385 32 441 155 Email: bdidovic@hgk.hr

Županijska komora Krapina

  • Lucija Šipek stručni suradnik Tel: +385 49 371 883 Email: lsipek@hgk.hr
  • Županijska komora Krapina Tel: +385 49 371 883 Email: hgkkr@hgk.hr

Županijska komora Varaždin

Županijska komora Pula

  • Gordana Klančić-Sorić Viša stručna suradnica Tel: +385 52 378 114 Email: gklancic@hgk.hr
  • Denis Hrelja Viši stručni suradnik Tel: +385 52 378 115 Email: dhrelja@hgk.hr

Županijska komora Sisak

  • Kristina Grabovica viša stručna suradnica Tel: +385 44 522 322 Email: kgrabovica@hgk.hr

Županijska komora Karlovac

  • Valentina Sečen viša stručna suradnica Tel: +385 47 612111 Email: vsecen@hgk.hr

Županijska komora Otočac

  • Ljubica Grčević Viši stručni suradnik Tel: +385 53 773 307 Email: lgrcevic@hgk.hr

Županijska komora Rijeka

  • Perica Šolić Viši stručni savjetnik Tel: +385 51 209 130 Email: psolic@hgk.hr
  • Ivona Černigoj Stručni suradnik Tel: +385 51 209 123 Email: icernigoj@hgk.hr
  • Nela Vukadin Viši stručni suradnik Tel: +385 51 209 146 Email: nvukadin@hgk.hr
  • Tanja Nemec Stručni suradnik Tel: +385 51 209 137 Email: tnemec@hgk.hr

Županijska komora Zadar

  • Marija Mišulić Stručni suradnik Tel: +385 23 643 192 Email: mmisulic@hgk.hr

Županijska komora Požega

  • Marko Dumančić Viši stručni suradnik Tel: +385 34 620 021 Email: mdumancic1@hgk.hr
  • Stjepan Firšt Stručni suradnik Tel: +385 34 271 343 Email: sfirst@hgk.hr

Županijska komora Šibenik

  • Neda Bralić Stručna suradnica Tel: +385 22 311623 Email: nbralic@hgk.hr

Županijska komora Dubrovnik

  • Mirsad Brković stručni suradnik Tel: +385 20 312 091 Email: mbrkovic@hgk.hr

Komora Zagreb

Pretraživanje novosti