Novosti i događanja

Sastanak

7. sjednica Gospodarskog vijeća Županijske komore Zadar

Objava

Hrvatska vaš poslovni partner

Edukacija

Dodjela nagrada najboljima u projektima WebStart i PlanStart

Sajam - Ostali

Ekološki filmski festival SEFF

Sastanak

Posjet tvrtki IN2trace d. o. o. u Bjelovaru

Edukacija

Digitalne tehnologije i novi trendovi u bankarstvu

Publikacija

Gospodarski info ŽK Otočac 9/2017

Sastanak

U Krapini održan stručni skup Zapošljavanje i rad osoba s invaliditeto...

Edukacija

U ŽK Split održano predavanje Digitalno obilježje Industrije 4.0

Informacije i komunikacije

Računalno programiranje, savjetovanje i djelatnosti povezane s njima

Središnjica

Županijska komora Osijek

  • Kornela Miling Viša stručna suradnica Tel: +385 31 223 860 Email: kmiling@hgk.hr

Županijska komora Vukovar

Županijska komora Pula

  • Denis Hrelja Viši stručni suradnik Tel: +385 52 378 115 Email: dhrelja@hgk.hr

Županijska komora Krapina

  • Županijska komora Krapina Tel: +385 49 371 883 Email: hgkkr@hgk.hr

Županijska komora Slavonski Brod

  • Županijska komora Slavonski Brod Tel: +385 35 448 583 Email: hgksb@hgk.hr

Županijska komora Sisak

  • Gordana Kotenko-Aleksić viša stručna suradnica Tel: +385 44 524 700 Email: gkotenko@hgk.hr

Županijska komora Bjelovar

  • Miljenko Juratovac Viši stručni referent Tel: +385 43 274 063 Email: mjuratovac@hgk.hr

Županijska komora Split

  • Denis Sorić, dipl.ing. viši stručni suradnik Tel: +385 21 321 151 Email: dsoric@hgk.hr
  • Olga Škevin, dipl.ing. stručna suradnica Tel: +385 21 321 138 Email: oskevin@hgk.hr
  • Ana Marija Puzić, dipl.ing. stručna suradnica Tel: +385 21 32 11 39 Email: apuzic@hgk.hr

Županijska komora Rijeka

  • Nikola Musulin Viši stručni suradnik Tel: +385 51 209 155 Email: nmusulin@hgk.hr
  • Ksenija Umek Meštrović Viši stručni suradnik Tel: +385 51 209 120 Email: kumek@hgk.hr

Pretraživanje novosti