Novosti i događanja

Sajam - HGK

Hrvatski proizvodi na vodećemu svjetskom sajmu zelene prehrambene indu...

Sastanak

ŽK Šibenik poziva poduzetnike Šibensko-kninske županije na okrugli sto...

Sastanak

Ministrica Dalić u ŽK Zadar predstavlja Akcijski plan za administrativ...

Edukacija

Edukacija u ŽK Bjelovar: Zaštita osobnih podataka – zakonodavni okvir...

Sastanak

Susret s korisnicima glazbe

Sajam - HGK

ŽK Dubrovnik poziva na 14. Mediteranski sajam zdrave prehrane, ljekovi...

Edukacija

ŽK Vukovar: Obveze subjekata u poslovanju s hranom pri informiranju po...

Edukacija

ŽK Bjelovar: Predstavljanje novog Zakona o javnoj nabavi

Objava

ŽK Virovitica: Posjeta izaslanstva Farmaceutskog fakulteta Sveučilišta...

Prerađivačka industrija

Proizvodnja proizvoda od drva i papira

Županijska komora Slavonski Brod

  • Krešimir Rudec Direktor Županijske komore Tel: +385 35 448 583 Email: krudec@hgk.hr

Županijska komora Osijek

  • Ernest Nad Viši stručni suradnik Tel: +385 31 223 890 Email: enad@hgk.hr

Županijska komora Vukovar

  • Jugoslav Holik Viši stručni suradnik Tel: +385 32 441 155 Email: jholik@hgk.hr
  • Marija Čuljak Stručni suradnik Tel: +385 32 441 155 Email: mculjak@hgk.hr

Županijska komora Krapina

  • Županijska komora Krapina Tel: +385 49 371 883 Email: hgkkr@hgk.hr

Županijska komora Sisak

  • Gordana Kotenko-Aleksić viša stručna suradnica Tel: +385 44 524 700 Email: gkotenko@hgk.hr

Županijska komora Bjelovar

Županijska komora Pula

  • Denis Hrelja Viši stručni suradnik Tel: +385 52 378 115 Email: dhrelja@hgk.hr

Županijska komora Rijeka

  • Blanka Kalokira Viši stručni suradnik Tel: +385 51 209 169 Email: bkalokira@hgk.hr

Županijska komora Koprivnica

  • Suzana Operman Viši stručni suradnik Tel: +385 48 674 563 Email: soperman@hgk.hr
  • Marija Babić Predsjednik Strukovne grupe drvo-prerađivačke industrije ŽK Koprivnica Tel: +385 48 674 560 Email: hgkkc@hgk.hr

Županijska komora Split

  • Danica Poparić-Majić, dipl. ing. stručna suradnica Tel: +385 21 321 169 Email: dpoparic@hgk.hr

Županijska komora Zadar

  • Dinko Basioli Viši stručni suradnik Tel: +385 23 643 191 Email: dbasioli@hgk.hr

Županijska komora Otočac

Županijska komora Varaždin

  • Ksenija Mikšaj viša stručna suradnica Tel: +385 42 405 470 Email: kmiksaj@hgk.hr

Pretraživanje novosti