Novosti i događanja

Manifestacija

Okrugli stol Gospodarenjem tekstilnim otpadom do novih zelenih radnih...

Sastanak

Investicijski forum Slavonije i Baranje u ŽK Slavonski Brod

Manifestacija

Poslovni razgovori hrvatskih i austrijskih tvrtki tekstilne i kožno-pr...

Edukacija

Održan sedmi stručni skup Okoliš i zdravlje o ekološkoj proizvodnji

Sajam - Ostali

ŽK Čakovec sudjelovala na 10. Sajmu poslova Međimurske županije

Edukacija

Poslovni uzlet Bjelovarsko-bilogorske županije održan u ŽK Bjelovar

Objava

Domaći proizvođači dječjih potrepština izlagali na Dječjem sajmu u Kar...

Edukacija

Radionica Autodesk Inventor Test Drive u ŽK Bjelovar

Edukacija

Radionica o osiguranju potraživanja radnika u slučaju stečaja poslodav...

Prerađivačka industrija

Proizvodnja proizvoda od drva i papira

Županijska komora Slavonski Brod

  • Krešimir Rudec Direktor Županijske komore Tel: +385 35 448 583 Email: krudec@hgk.hr

Županijska komora Osijek

  • Ernest Nad Viši stručni suradnik Tel: +385 31 223 890 Email: enad@hgk.hr

Županijska komora Vukovar

  • Jugoslav Holik Viši stručni suradnik Tel: +385 32 441 155 Email: jholik@hgk.hr
  • Marija Čuljak Stručni suradnik Tel: +385 32 441 155 Email: mculjak@hgk.hr

Županijska komora Krapina

  • Županijska komora Krapina Tel: +385 49 371 883 Email: hgkkr@hgk.hr

Županijska komora Sisak

  • Gordana Kotenko-Aleksić viša stručna suradnica Tel: +385 44 524 700 Email: gkotenko@hgk.hr

Županijska komora Bjelovar

Županijska komora Pula

  • Denis Hrelja Viši stručni suradnik Tel: +385 52 378 115 Email: dhrelja@hgk.hr

Županijska komora Rijeka

  • Blanka Kalokira Viši stručni suradnik Tel: +385 51 209 169 Email: bkalokira@hgk.hr

Županijska komora Koprivnica

  • Suzana Operman Viši stručni suradnik Tel: +385 48 674 563 Email: soperman@hgk.hr
  • Marija Babić Predsjednik Strukovne grupe drvo-prerađivačke industrije ŽK Koprivnica Tel: +385 48 674 560 Email: hgkkc@hgk.hr

Županijska komora Split

  • Danica Poparić-Majić, dipl. ing. stručna suradnica Tel: +385 21 321 169 Email: dpoparic@hgk.hr

Županijska komora Zadar

  • Dinko Basioli Viši stručni suradnik Tel: +385 23 643 191 Email: dbasioli@hgk.hr

Županijska komora Otočac

Županijska komora Varaždin

  • Ksenija Mikšaj viša stručna suradnica Tel: +385 42 405 470 Email: kmiksaj@hgk.hr

Pretraživanje novosti