Novosti i događanja

Sastanak

7. sjednica Gospodarskog vijeća Županijske komore Zadar

Sajam - HGK

POZIV na iskaz interesa za sudjelovanjem na sajmovima SIAL Pariz 2018...

Objava

Deseti stručni skup Frunkcionalna hrana u Hrvatskoj

Edukacija

ŽK Pula: Predavanje Udruge hrvatskih laboratorija CROLAB

Sastanak

Proširena sjednica Gospodarskoga vijeća ŽK Bjelovar

Objava

Hrvatska vaš poslovni partner

Manifestacija

Proglašenje pobjednika XVII. ocjenjivanja kakvoće slavonskog kulena u...

Sastanak

Mobilni tim ŽK Bjelovar posjetio tvrtku Ferrodus d. o. o. u Bjelovaru

Sajam - Ostali

U Sisku održana peta utrka solarnih automobila - SOELA

Prerađivačka industrija

Proizvodnja proizvoda od drva i papira

Županijska komora Slavonski Brod

  • Krešimir Rudec Direktor Županijske komore Tel: +385 35 448 583 Email: krudec@hgk.hr

Županijska komora Osijek

  • Ernest Nad Viši stručni suradnik Tel: +385 31 223 890 Email: enad@hgk.hr

Županijska komora Vukovar

  • Jugoslav Holik Viši stručni suradnik Tel: +385 32 441 155 Email: jholik@hgk.hr
  • Marija Čuljak Stručni suradnik Tel: +385 32 441 155 Email: mculjak@hgk.hr

Županijska komora Krapina

  • Županijska komora Krapina Tel: +385 49 371 883 Email: hgkkr@hgk.hr

Županijska komora Sisak

  • Gordana Kotenko-Aleksić viša stručna suradnica Tel: +385 44 524 700 Email: gkotenko@hgk.hr

Županijska komora Bjelovar

Županijska komora Pula

  • Denis Hrelja Viši stručni suradnik Tel: +385 52 378 115 Email: dhrelja@hgk.hr

Županijska komora Rijeka

  • Blanka Kalokira Viši stručni suradnik Tel: +385 51 209 169 Email: bkalokira@hgk.hr

Županijska komora Koprivnica

  • Suzana Operman Viši stručni suradnik Tel: +385 48 674 563 Email: soperman@hgk.hr

Županijska komora Split

  • Danica Poparić-Majić, dipl. ing. stručna suradnica Tel: +385 21 321 169 Email: dpoparic@hgk.hr

Županijska komora Zadar

  • Dinko Basioli Viši stručni suradnik Tel: +385 23 643 191 Email: dbasioli@hgk.hr

Županijska komora Otočac

Županijska komora Varaždin

  • Ksenija Mikšaj viša stručna suradnica Tel: +385 42 405 470 Email: kmiksaj@hgk.hr

Pretraživanje novosti