Novosti i događanja

Manifestacija

2. Međunarodna konferencija o ženama u poduzetništvu

Projekt

Internacionalizacija – Strateške vještine natjecanja na međunarodnim t...

Sastanak

ODGOĐENO! - Sjednica Strukovne grupacije metaloprerađivača

Sastanak

Poziv na predstavljanje projekta Rekonstrukcija i opremanje poduzetnič...

Manifestacija

Proglašenje rezultata XIII. edukacijskog natjecanja u kvaliteti voćnih...

Manifestacija

Hrvatski vikend u La Cite du Vin u Bordeauxu

Edukacija

Prezentacija Smanjenje unosa soli putem hrane – benefiti i izazovi

Edukacija

Znanstveno-stručni seminar Suradnja akademske zajednice i ljevaonica k...

Sastanak

Najuspješnijim tvrtkama Šibensko-kninske županije u 2016. dodijeljeno...

Prerađivačka industrija

Proizvodnja prehrambenih i duhanskih proizvoda

Županijska komora Slavonski Brod

  • Marija Lugarec viši stručni suradnik Tel: +385 35 448 583 Email: mlugarec@hgk.hr
  • Županijska komora Slavonski Brod Tel: +385 35 448 583 Email: hgksb@hgk.hr

Županijska komora Koprivnica

  • Suzana Operman Viši stručni suradnik Tel: +385 48 674 563 Email: soperman@hgk.hr

Županijska komora Virovitica

  • Andrea Henrieta Poslek Viši stručni suradnik Tel: +385 33 618 045 Email: aposlek@hgk.hr

Županijska komora Vukovar

  • Jugoslav Holik Viši stručni suradnik Tel: +385 32 441 155 Email: jholik@hgk.hr
  • Marija Čuljak Stručni suradnik Tel: +385 32 441 155 Email: mculjak@hgk.hr

Županijska komora Krapina

  • Lucija Šipek stručni suradnik Tel: +385 49 371 883 Email: lsipek@hgk.hr
  • Županijska komora Krapina Tel: +385 49 371 883 Email: hgkkr@hgk.hr

Županijska komora Osijek

  • Ernest Nad Viši stručni suradnik Tel: +385 31 223 890 Email: enad@hgk.hr

Županijska komora Sisak

  • Mladen Dragojević viši stručni suradnik Tel: +385 44 521 518 Email: mdragojevic@hgk.hr

Županijska komora Pula

  • Gordana Klančić-Sorić Viša stručna suradnica Tel: +385 52 378 114 Email: gklancic@hgk.hr

Županijska komora Bjelovar

  • Josip Belošević Predsjednik Strukovne grupacije za poljoprivredu i prehrambenu industriju Tel: +385 43 242 470 Email: vrt@vrt-bj.hr
  • Slavko Bošnjak Zamjenik predsjednika Strukovne grupacije za poljoprivredu i prehrambenu industriju Tel: +385 43 776 209 Email: ribnjaksiscani@gmail.com

Županijska komora Zadar

  • Petar Pedišić Viši stručni suradnik Tel: +385 23 643 196 Email: ppedisic@hgk.hr
  • Dinko Basioli Viši stručni suradnik Tel: +385 23 643 191 Email: dbasioli@hgk.hr

Županijska komora Rijeka

  • Blanka Kalokira Viši stručni suradnik Tel: +385 51 209 169 Email: bkalokira@hgk.hr

Županijska komora Šibenik

  • Davor Antica Viši stručni suradnik Tel: +385 22 311602 Email: dantica@hgk.hr

Pretraživanje novosti