Novosti i događanja

Objava

Hrvatska godišnje proizvede 3,4 milijuna hektolitara piva

Publikacija

Gospodarska kretanja Zadarske županije br. 33 (srpanj 2017.)

Manifestacija

HGK poziva izlagače na dvodnevnu akciju Kupujmo hrvatsko u rujnu u Zag...

Publikacija

Gospodarska kretanja u Šibensko-kninskoj županiji u 2016. godini

Publikacija

Gospodarski Info ŽK Šibenik, br. 5

Objava

Rezultati poslovanja gospodarstva u Dubrovačko-neretvanskoj županiji

Sastanak

Održana 11. sjednica Gospodarskog vijeća

Edukacija

Upravljanje dokumentacijom u gospodarenju otpadom

Sastanak

Gospodarsko vijeće ŽK Sisak upoznato sa stanjem gospodarstva i uspored...

Prerađivačka industrija

Proizvodnja prehrambenih i duhanskih proizvoda

Županijska komora Bjelovar

  • Igor Brajdić Viši stručni suradnik Tel: +385 43 274 066 Email: ibrajdic@hgk.hr
  • Josip Belošević Predsjednik Strukovne grupacije za poljoprivredu i prehrambenu industriju Tel: +385 43 242 470 Email: vrt@vrt-bj.hr
  • Slavko Bošnjak Zamjenik predsjednika Strukovne grupacije za poljoprivredu i prehrambenu industriju Tel: +385 43 776 209 Email: ribnjaksiscani@gmail.com

Županijska komora Slavonski Brod

  • Marija Lugarec viši stručni suradnik Tel: +385 35 448 583 Email: mlugarec@hgk.hr
  • Županijska komora Slavonski Brod Tel: +385 35 448 583 Email: hgksb@hgk.hr

Županijska komora Koprivnica

  • Suzana Operman Viši stručni suradnik Tel: +385 48 674 563 Email: soperman@hgk.hr

Županijska komora Virovitica

  • Andrea Henrieta Poslek Viši stručni suradnik Tel: +385 33 618 045 Email: aposlek@hgk.hr

Županijska komora Vukovar

  • Jugoslav Holik Viši stručni suradnik Tel: +385 32 441 155 Email: jholik@hgk.hr
  • Marija Čuljak Stručni suradnik Tel: +385 32 441 155 Email: mculjak@hgk.hr

Županijska komora Krapina

  • Lucija Šipek stručni suradnik Tel: +385 49 371 883 Email: lsipek@hgk.hr
  • Županijska komora Krapina Tel: +385 49 371 883 Email: hgkkr@hgk.hr

Županijska komora Osijek

  • Ernest Nad Viši stručni suradnik Tel: +385 31 223 890 Email: enad@hgk.hr

Županijska komora Sisak

  • Mladen Dragojević viši stručni suradnik Tel: +385 44 521 518 Email: mdragojevic@hgk.hr

Županijska komora Pula

  • Gordana Klančić-Sorić Viša stručna suradnica Tel: +385 52 378 114 Email: gklancic@hgk.hr

Županijska komora Zadar

  • Petar Pedišić Viši stručni suradnik Tel: +385 23 643 196 Email: ppedisic@hgk.hr
  • Dinko Basioli Viši stručni suradnik Tel: +385 23 643 191 Email: dbasioli@hgk.hr

Županijska komora Rijeka

  • Blanka Kalokira Viši stručni suradnik Tel: +385 51 209 169 Email: bkalokira@hgk.hr

Županijska komora Split

  • Danica Poparić-Majić, dipl. ing. stručna suradnica Tel: +385 21 321 169 Email: dpoparic@hgk.hr

Županijska komora Šibenik

  • Davor Antica Viši stručni suradnik Tel: +385 22 311602 Email: dantica@hgk.hr

Pretraživanje novosti