Novosti i događanja

Edukacija

ŽK Pula poziva na radionicu Pokrenite digitalnu transformaciju svojeg...

Objava

Drvoprerađivači dogovorili nova pravila za kupnju trupaca od Hrvatskih...

Objava

Predbožićno druženje članova Gospodarskog vijeća Županijske komore Zad...

Objava

Anketa o potrebama gospodarstva za školovanjem kadrova

Edukacija

ŽK Pula: Održana nova radionica o digitalnom marketingu

Sastanak

Održana treća sjednica Partnerskog vijeća Sisačko-moslavačke županije

Edukacija

Radionica Pokreni digitalnu transformaciju svojeg poslovanja

Edukacija

Info dan o intelektualnom vlasništvu za predstavnike malog i srednjeg...

Edukacija

U Šibeniku održana radionica izobrazbe u području sustava javne nabave

Proizvodnja namještaja

Proizvodnja namještaja

Županijska komora Vukovar

  • Jugoslav Holik Viši stručni suradnik Tel: +385 32 441 155 Email: jholik@hgk.hr

Županijska komora Krapina

  • Županijska komora Krapina Tel: +385 49 371 883 Email: hgkkr@hgk.hr

Županijska komora Virovitica

  • Kristina Pleša stručni suradnik Tel: +385 33 618 042 Email: kkorman@hgk.hr

Županijska komora Bjelovar

Županijska komora Čakovec

  • Dijana Krnjak direktorica Tel: +385 40 630 051 Email: dkrnjak@hgk.hr

Županijska komora Pula

  • Denis Hrelja Viši stručni suradnik Tel: +385 52 378 115 Email: dhrelja@hgk.hr

Županijska komora Slavonski Brod

  • Krešimir Rudec Direktor Županijske komore Tel: +385 35 448 583 Email: krudec@hgk.hr

Županijska komora Vukovar

  • Jugoslav Holik Viši stručni suradnik Tel: +385 32 441 155 Email: jholik@hgk.hr

Županijska komora Virovitica

  • Kristina Pleša stručni suradnik Tel: +385 33 618 042 Email: kkorman@hgk.hr

Županijska komora Krapina

  • Županijska komora Krapina Tel: +385 49 371 883 Email: hgkkr@hgk.hr

Županijska komora Sisak

  • Gordana Kotenko-Aleksić viša stručna suradnica Tel: +385 44 524 700 Email: gkotenko@hgk.hr

Županijska komora Pula

  • Denis Hrelja Viši stručni suradnik Tel: +385 52 378 115 Email: dhrelja@hgk.hr

Županijska komora Bjelovar

Županijska komora Rijeka

  • Blanka Kalokira Viši stručni suradnik Tel: +385 51 209 169 Email: bkalokira@hgk.hr

Županijska komora Koprivnica

  • Suzana Operman Viši stručni suradnik Tel: +385 48 674 563 Email: soperman@hgk.hr

Županijska komora Zadar

  • Dinko Basioli Viši stručni suradnik Tel: +385 23 643 191 Email: dbasioli@hgk.hr

Pretraživanje novosti