Novosti i događanja

Sastanak

7. sjednica Gospodarskog vijeća Županijske komore Zadar

Edukacija

ŽK Pula: Predavanje Udruge hrvatskih laboratorija CROLAB

Objava

Hrvatska vaš poslovni partner

Sastanak

U Krapini održan stručni skup Zapošljavanje i rad osoba s invaliditeto...

Edukacija

Predavanje o uvjetima poslovanja u Austriji

Sastanak

Održana radionica Zaštita autohtonih proizvoda

Edukacija

ŽK Zadar: Održan stručni skup Zapošljavanje i rad osoba s invaliditeto...

Edukacija

PRIJAVE SU ZAKLJUČENE Radionica Učinkovitija komunikacija uz pomoć NLP...

Sastanak

U ŽK Krapina održana radionica o osiguranju radničkih potraživanja u s...

Proizvodnja namještaja

Proizvodnja namještaja

Županijska komora Vukovar

  • Jugoslav Holik Viši stručni suradnik Tel: +385 32 441 155 Email: jholik@hgk.hr

Županijska komora Krapina

  • Županijska komora Krapina Tel: +385 49 371 883 Email: hgkkr@hgk.hr

Županijska komora Virovitica

  • Kristina Pleša stručni suradnik Tel: +385 33 618 042 Email: kkorman@hgk.hr

Županijska komora Bjelovar

Županijska komora Čakovec

  • Dijana Krnjak direktorica Tel: +385 40 630 051 Email: dkrnjak@hgk.hr

Županijska komora Pula

  • Denis Hrelja Viši stručni suradnik Tel: +385 52 378 115 Email: dhrelja@hgk.hr

Županijska komora Slavonski Brod

  • Krešimir Rudec Direktor Županijske komore Tel: +385 35 448 583 Email: krudec@hgk.hr

Županijska komora Vukovar

  • Jugoslav Holik Viši stručni suradnik Tel: +385 32 441 155 Email: jholik@hgk.hr

Županijska komora Virovitica

  • Kristina Pleša stručni suradnik Tel: +385 33 618 042 Email: kkorman@hgk.hr

Županijska komora Krapina

  • Županijska komora Krapina Tel: +385 49 371 883 Email: hgkkr@hgk.hr

Županijska komora Sisak

  • Gordana Kotenko-Aleksić viša stručna suradnica Tel: +385 44 524 700 Email: gkotenko@hgk.hr

Županijska komora Bjelovar

Županijska komora Pula

  • Denis Hrelja Viši stručni suradnik Tel: +385 52 378 115 Email: dhrelja@hgk.hr

Županijska komora Rijeka

  • Blanka Kalokira Viši stručni suradnik Tel: +385 51 209 169 Email: bkalokira@hgk.hr

Županijska komora Koprivnica

  • Suzana Operman Viši stručni suradnik Tel: +385 48 674 563 Email: soperman@hgk.hr

Županijska komora Split

  • Danica Poparić-Majić, dipl. ing. stručna suradnica Tel: +385 21 321 169 Email: dpoparic@hgk.hr

Županijska komora Zadar

  • Dinko Basioli Viši stručni suradnik Tel: +385 23 643 191 Email: dbasioli@hgk.hr

Pretraživanje novosti