Novosti i događanja

Edukacija

Usavršavanje u području javne nabave u ŽK Zadar

Edukacija

Stručni skup Okoliš i zdravlje – Ekološka proizvodnja

Sajam - Ostali

Sajam poslova u Čakovcu

Manifestacija

Njemačka inicijativa za pronalaženje dobavljača u zemljama Zapadnog Ba...

Projekt

InduCult 2.0

Edukacija

Provedba službenih kontrola veterinarske i sanitarne inspekcije te mik...

Edukacija

ŽK Bjelovar poziva na Poslovni uzlet Bjelovarsko-bilogorske županije

Sastanak

Forum Marketing poljoprivrednih proizvoda

Objava

Rast uvoza jaja za Uskrs

Prerađivačka industrija

Proizvodnja metala i metalnih proizvoda

Županijska komora Bjelovar

  • Miljenko Juratovac Viši stručni referent Tel: +385 43 274 063 Email: mjuratovac@hgk.hr
  • Petar Fočić Zamjenik predsjednika Strukovne grupacije za metaloprerađivačku industriju Tel: +385 43 244 944 Email: uprava@tomo-vinkovic.hr

Županijska komora Slavonski Brod

  • Krešimir Rudec Direktor Županijske komore Tel: +385 35 448 583 Email: krudec@hgk.hr

Županijska komora Vukovar

Županijska komora Pula

  • Denis Hrelja Viši stručni suradnik Tel: +385 52 378 115 Email: dhrelja@hgk.hr

Županijska komora Krapina

  • Županijska komora Krapina Tel: +385 49 371 883 Email: hgkkr@hgk.hr

Županijska komora Zadar

  • Dinko Basioli Viši stručni suradnik Tel: +385 23 643 191 Email: dbasioli@hgk.hr

Županijska komora Rijeka

  • Blanka Kalokira Viši stručni suradnik Tel: +385 51 209 169 Email: bkalokira@hgk.hr

Županijska komora Čakovec

  • Mladen Križaić Predsjednik Tel: +385 40 630 050 Email: mkrizaic@hgk.hr
  • Silverije Petriš Viši stručni suradnik Tel: +385 40 630 052 Email: spetris@hgk.hr

Županijska komora Koprivnica

  • Renata Lohajner Viši stručni suradnik Tel: +385 48 674 565 Email: rlohajner@hgk.hr

Županijska komora Split

  • Olga Škevin, dipl.ing. stručna suradnica Tel: +385 21 321 138 Email: oskevin@hgk.hr
  • Ana Marija Puzić, dipl.ing. stručna suradnica Tel: +385 21 32 11 39 Email: apuzic@hgk.hr

Županijska komora Varaždin

  • Ksenija Mikšaj viša stručna suradnica Tel: +385 42 405 470 Email: kmiksaj@hgk.hr

Pretraživanje novosti