Novosti i događanja

Objava

Poduzetnici Koprivničko-križevačke županije donirali 100 tisuća kuna O...

Objava

Izlagači iz Karlovačke županije na jubilarnoj akciji Kupujmo hrvatsko...

Objava

Predsjednica RH posjetila akciju Kupujmo hrvatsko na Trgu bana Jelačić...

Manifestacija

Predsjednik HGK Burilović: U prvih pola godine udvostručen izvoz vina...

Manifestacija

Kupujmo hrvatsko je stil života – 365 dana u godini

Objava

Riječka tvrtka Vulkan Nova potpisala vrijedan ugovor s ruskim OCK-om

Edukacija

Predstavljanje Vodiča za izračunavanje hranjivih vrijednosti hrane

Sastanak

Veleposlanica Republike Slovenije sa suradnicima u posjetu ŽK Šibenik

Edukacija

Radionica Autodesk Inventor Test Drive u ŽK Bjelovar - ODGOĐENO!

Prerađivačka industrija

Proizvodnja metala i metalnih proizvoda

Županijska komora Bjelovar

  • Miljenko Juratovac Viši stručni referent Tel: +385 43 274 063 Email: mjuratovac@hgk.hr
  • Petar Fočić Zamjenik predsjednika Strukovne grupacije za metaloprerađivačku industriju Tel: +385 43 244 944 Email: uprava@tomo-vinkovic.hr

Županijska komora Slavonski Brod

  • Krešimir Rudec Direktor Županijske komore Tel: +385 35 448 583 Email: krudec@hgk.hr

Županijska komora Vukovar

Županijska komora Pula

  • Denis Hrelja Viši stručni suradnik Tel: +385 52 378 115 Email: dhrelja@hgk.hr

Županijska komora Krapina

  • Županijska komora Krapina Tel: +385 49 371 883 Email: hgkkr@hgk.hr

Županijska komora Zadar

  • Dinko Basioli Viši stručni suradnik Tel: +385 23 643 191 Email: dbasioli@hgk.hr

Županijska komora Rijeka

  • Blanka Kalokira Viši stručni suradnik Tel: +385 51 209 169 Email: bkalokira@hgk.hr

Županijska komora Čakovec

  • Mladen Križaić predsjednik Tel: +385 40 630 050 Email: mkrizaic@hgk.hr
  • Silverije Petriš Viši stručni suradnik Tel: +385 40 630 052 Email: spetris@hgk.hr

Županijska komora Koprivnica

  • Renata Lohajner Viši stručni suradnik Tel: +385 48 674 565 Email: rlohajner@hgk.hr

Županijska komora Split

  • Olga Škevin, dipl.ing. stručna suradnica Tel: +385 21 321 138 Email: oskevin@hgk.hr
  • Ana Marija Puzić, ŽK Split Poslovna tajnica Tel: +385 21 32 11 39 Email: apuzic@hgk.hr

Županijska komora Varaždin

  • Ksenija Mikšaj viša stručna suradnica Tel: +385 42 405 470 Email: kmiksaj@hgk.hr

Pretraživanje novosti