Novosti i događanja

Sastanak

7. sjednica Gospodarskog vijeća Županijske komore Zadar

Sajam - HGK

POZIV na iskaz interesa za sudjelovanjem na sajmovima SIAL Pariz 2018...

Objava

Deseti stručni skup Frunkcionalna hrana u Hrvatskoj

Edukacija

ŽK Pula: Predavanje Udruge hrvatskih laboratorija CROLAB

Sastanak

Proširena sjednica Gospodarskoga vijeća ŽK Bjelovar

Objava

Hrvatska vaš poslovni partner

Manifestacija

Proglašenje pobjednika XVII. ocjenjivanja kakvoće slavonskog kulena u...

Sastanak

Mobilni tim ŽK Bjelovar posjetio tvrtku Ferrodus d. o. o. u Bjelovaru

Sajam - Ostali

U Sisku održana peta utrka solarnih automobila - SOELA

Prerađivačka industrija

Komora Zagreb

  • Maša Orlović viša stručna suradnica Tel: +385 1 460 6784 Email: morlovic@hgk.hr

Županijska komora Koprivnica

  • Renata Lohajner Viši stručni suradnik Tel: +385 48 674 565 Email: rlohajner@hgk.hr

Županijska komora Slavonski Brod

  • Krešimir Rudec Direktor Županijske komore Tel: +385 35 448 583 Email: krudec@hgk.hr
  • Županijska komora Slavonski Brod Tel: +385 35 448 583 Email: hgksb@hgk.hr

Županijska komora Vukovar

Županijska komora Virovitica

  • Kristina Pleša stručni suradnik Tel: +385 33 618 042 Email: kkorman@hgk.hr

Županijska komora Varaždin

  • Ksenija Mikšaj viša stručna suradnica Tel: +385 42 405 470 Email: kmiksaj@hgk.hr
  • Božica Šantek viša stručna suradnica Tel: +385 42 405 460 Email: bsantek@hgk.hr
  • Renata Papec viša stručna suradnica Tel: +385 42 405 480 Email: rpapec@hgk.hr

Županijska komora Pula

  • Denis Hrelja Viši stručni suradnik Tel: +385 52 378 115 Email: dhrelja@hgk.hr
  • Morena Mačina Stručna suradnica Tel: +385 52 378 112 Email: mmacina@hgk.hr
  • Gordana Klančić-Sorić Viša stručna suradnica Tel: +385 52 378 114 Email: gklancic@hgk.hr

Županijska komora Krapina

Županijska komora Bjelovar

  • Igor Brajdić Viši stručni suradnik Tel: +385 43 274 066 Email: ibrajdic@hgk.hr
  • Miljenko Juratovac Viši stručni referent Tel: +385 43 274 063 Email: mjuratovac@hgk.hr
  • Petar Fočić Zamjenik predsjednika Strukovne grupacije za metaloprerađivačku industriju Tel: +385 43 244 944 Email: uprava@tomo-vinkovic.hr
  • Renato Radić Predsjednik Strukovne grupacije drvno-prerađivačke industrije Tel: +385 43 242 403 Email: renato.radic@prima-commerce.hr

Županijska komora Karlovac

  • mr. Brigita Palajsa Škarjak viša stručna suradnica Tel: +385 47 612111 Email: bskarjak@hgk.hr
  • Valentina Sečen viša stručna suradnica Tel: +385 47 612111 Email: vsecen@hgk.hr

Županijska komora Zadar

  • Dinko Basioli Viši stručni suradnik Tel: +385 23 643 191 Email: dbasioli@hgk.hr

Županijska komora Rijeka

  • Blanka Kalokira Viši stručni suradnik Tel: +385 51 209 169 Email: bkalokira@hgk.hr

Županijska komora Čakovec

Županijska komora Požega

  • Božo Čavar Viši Stručni Suradnik Tel: +385 34 620 022 Email: bcavar@hgk.hr
  • Marko Dumančić Viši stručni suradnik Tel: +385 34 620 021 Email: mdumancic1@hgk.hr
  • Stjepan Firšt Stručni suradnik Tel: +385 34 271 343 Email: sfirst@hgk.hr

Županijska komora Split

  • Olga Škevin, dipl.ing. stručna suradnica Tel: +385 21 321 138 Email: oskevin@hgk.hr
  • Ana Marija Puzić, dipl.ing. stručna suradnica Tel: +385 21 32 11 39 Email: apuzic@hgk.hr

Županijska komora Šibenik

  • Jelena Zorica Stručna suradnica Tel: +385 22 311607 Email: jzorica@hgk.hr

Županijska komora Sisak

  • Aneta Radoš viša stručna suradnica Tel: +385 44 510 028 Email: arados@hgk.hr

Pretraživanje novosti