Novosti i događanja

Edukacija

ŽK Pula: Seminar ISO 9001:2015 za interne auditore

Edukacija

Radionica u ŽK Pula: Računovodstveni propisi iz kojih proizlazi da rač...

Edukacija

Sisačko-moslavački metaloprerađivači informiraju osnovce o izboru zani...

Sastanak

Izborna skupština Udruženja metaloprerađivačke industrije

Edukacija

Predstavljanje nacionalne kampanje Stop ozljedama na radu 2016. - 2018...

Sastanak

Potpisivanje Pisma razumijevanja za formiranje količina, cijena i raba...

Sajam - HGK

ŽK Šibenik poziva poduzetnike na deveti Sajam agroturizma Šibensko-kni...

Sastanak

Veleposlanica Republike Slovenije posjetila ŽK Sisak

Manifestacija

Pozivamo vas na radionicu Lokalna enogastronomija – važnost vina u ugo...

Prerađivačka industrija

Komora Zagreb

  • Maša Orlović viša stručna suradnica Tel: +385 1 460 6784 Email: morlovic@hgk.hr

Županijska komora Koprivnica

  • Renata Lohajner Viši stručni suradnik Tel: +385 48 674 565 Email: rlohajner@hgk.hr
  • Marija Babić Predsjednik Strukovne grupe drvo-prerađivačke industrije ŽK Koprivnica Tel: +385 48 674 560 Email: hgkkc@hgk.hr

Županijska komora Slavonski Brod

  • Krešimir Rudec Direktor Županijske komore Tel: +385 35 448 583 Email: krudec@hgk.hr
  • Županijska komora Slavonski Brod Tel: +385 35 448 583 Email: hgksb@hgk.hr

Županijska komora Vukovar

Županijska komora Virovitica

  • Kristina Pleša stručni suradnik Tel: +385 33 618 042 Email: kkorman@hgk.hr

Županijska komora Varaždin

  • Ksenija Mikšaj viša stručna suradnica Tel: +385 42 405 470 Email: kmiksaj@hgk.hr
  • Božica Šantek viša stručna suradnica Tel: +385 42 405 460 Email: bsantek@hgk.hr
  • Renata Papec viša stručna suradnica Tel: +385 42 405 480 Email: rpapec@hgk.hr

Županijska komora Pula

  • Denis Hrelja Viši stručni suradnik Tel: +385 52 378 115 Email: dhrelja@hgk.hr
  • Morena Mačina Stručna suradnica Tel: +385 52 378 112 Email: mmacina@hgk.hr
  • Gordana Klančić-Sorić Viša stručna suradnica Tel: +385 52 378 114 Email: gklancic@hgk.hr

Županijska komora Krapina

Županijska komora Bjelovar

  • Igor Brajdić Viši stručni suradnik Tel: +385 43 274 066 Email: ibrajdic@hgk.hr
  • Miljenko Juratovac Viši stručni referent Tel: +385 43 274 063 Email: mjuratovac@hgk.hr
  • Petar Fočić Zamjenik predsjednika Strukovne grupacije za metaloprerađivačku industriju Tel: +385 43 244 944 Email: uprava@tomo-vinkovic.hr
  • Renato Radić Predsjednik Strukovne grupacije drvno-prerađivačke industrije Tel: +385 43 242 403 Email: renato.radic@prima-commerce.hr

Županijska komora Karlovac

  • mr. Brigita Palajsa Škarjak viša stručna suradnica Tel: +385 47 612111 Email: bskarjak@hgk.hr
  • Valentina Sečen viša stručna suradnica Tel: +385 47 612111 Email: vsecen@hgk.hr

Županijska komora Zadar

  • Dinko Basioli Viši stručni suradnik Tel: +385 23 643 191 Email: dbasioli@hgk.hr

Županijska komora Rijeka

  • Blanka Kalokira Viši stručni suradnik Tel: +385 51 209 169 Email: bkalokira@hgk.hr

Županijska komora Čakovec

Županijska komora Požega

  • Božo Čavar Viši Stručni Suradnik Tel: +385 34 620 022 Email: bcavar@hgk.hr
  • Marko Dumančić Viši stručni suradnik Tel: +385 34 620 021 Email: mdumancic1@hgk.hr
  • Stjepan Firšt Stručni suradnik Tel: +385 34 271 343 Email: sfirst@hgk.hr

Županijska komora Split

  • Olga Škevin, dipl.ing. stručna suradnica Tel: +385 21 321 138 Email: oskevin@hgk.hr
  • Ana Marija Puzić, dipl.ing. stručna suradnica Tel: +385 21 32 11 39 Email: apuzic@hgk.hr

Županijska komora Šibenik

  • Jelena Zorica Stručna suradnica Tel: +385 22 311607 Email: jzorica@hgk.hr

Županijska komora Sisak

  • Aneta Radoš viša stručna suradnica Tel: +385 44 510 028 Email: arados@hgk.hr

Pretraživanje novosti