Novosti i događanja

Edukacija

Stručno predavanje za pčelare u sklopu sedmog Agroexpa u Virovitici

Sajam - HGK

11. Hrvatski festival pekmeza, džema i marmelade

Objava

Hrvatska godišnje proizvede 3,4 milijuna hektolitara piva

Publikacija

Gospodarska kretanja Zadarske županije br. 33 (srpanj 2017.)

Publikacija

Gospodarski info ŽK Otočac 11/2017

Objava

Proizvođači i prerađivači ljekovitog bilja iz Slovenije posjetili Viro...

Objava

Javni poziv za prikupljanje uzoraka meda za 12. županijsko i 9. međuna...

Manifestacija

HGK poziva izlagače na dvodnevnu akciju Kupujmo hrvatsko u rujnu u Zag...

Publikacija

Gospodarska kretanja u Šibensko-kninskoj županiji u 2016. godini

Poljoprivreda, šumarstvo i ribarstvo

Županijska komora Bjelovar

  • Igor Brajdić Viši stručni suradnik Tel: +385 43 274 066 Email: ibrajdic@hgk.hr
  • Josip Belošević Predsjednik Strukovne grupacije za poljoprivredu i prehrambenu industriju Tel: +385 43 242 470 Email: vrt@vrt-bj.hr
  • Slavko Bošnjak Zamjenik predsjednika Strukovne grupacije za poljoprivredu i prehrambenu industriju Tel: +385 43 776 209 Email: ribnjaksiscani@gmail.com

Županijska komora Slavonski Brod

  • Marija Lugarec viši stručni suradnik Tel: +385 35 448 583 Email: mlugarec@hgk.hr
  • Županijska komora Slavonski Brod Tel: +385 35 448 583 Email: hgksb@hgk.hr

Županijska komora Koprivnica

  • Suzana Operman Viši stručni suradnik Tel: +385 48 674 563 Email: soperman@hgk.hr

Županijska komora Osijek

  • Ernest Nad Viši stručni suradnik Tel: +385 31 223 890 Email: enad@hgk.hr
  • Stana Erstić Administrativna referentica Tel: +385 31 223 893 Email: serstic@hgk.hr

Županijska komora Virovitica

  • Andrea Henrieta Poslek Viši stručni suradnik Tel: +385 33 618 045 Email: aposlek@hgk.hr

Županijska komora Vukovar

  • Jugoslav Holik Viši stručni suradnik Tel: +385 32 441 155 Email: jholik@hgk.hr

Županijska komora Krapina

  • Lucija Šipek stručni suradnik Tel: +385 49 371 883 Email: lsipek@hgk.hr
  • Županijska komora Krapina Tel: +385 49 371 883 Email: hgkkr@hgk.hr

Županijska komora Varaždin

  • Renata Papec viša stručna suradnica Tel: +385 42 405 480 Email: rpapec@hgk.hr

Županijska komora Pula

  • Gordana Klančić-Sorić Viša stručna suradnica Tel: +385 52 378 114 Email: gklancic@hgk.hr

Županijska komora Sisak

  • Mladen Dragojević viši stručni suradnik Tel: +385 44 521 518 Email: mdragojevic@hgk.hr

Županijska komora Karlovac

  • Valentina Sečen viša stručna suradnica Tel: +385 47 612111 Email: vsecen@hgk.hr

Županijska komora Otočac

Županijska komora Zadar

  • Petar Pedišić Viši stručni suradnik Tel: +385 23 643 196 Email: ppedisic@hgk.hr

Županijska komora Požega

  • Božo Čavar Viši Stručni Suradnik Tel: +385 34 620 022 Email: bcavar@hgk.hr
  • Marko Dumančić Viši stručni suradnik Tel: +385 34 620 021 Email: mdumancic1@hgk.hr
  • Stjepan Firšt Stručni suradnik Tel: +385 34 271 343 Email: sfirst@hgk.hr

Županijska komora Split

  • Danica Poparić-Majić, dipl. ing. stručna suradnica Tel: +385 21 321 169 Email: dpoparic@hgk.hr

Županijska komora Šibenik

  • Davor Antica Viši stručni suradnik Tel: +385 22 311602 Email: dantica@hgk.hr

Županijska komora Dubrovnik

  • Mirsad Brković stručni suradnik Tel: +385 20 312 091 Email: mbrkovic@hgk.hr

Pretraživanje novosti