Novosti i događanja

Objava

Komora Zagreb predstavila svoje vinare njihovim njemačkim kolegama u p...

Sastanak

Predstavnici programa Leadership Wisconsin u posjetu ŽK Dubrovnik

Sastanak

Delegacija turske pokrajine Düzce posjetila ŽK Dubrovnik

Manifestacija

Švedsko-hrvatski gospodarski forum: Tehnika u Švedskoj potpisala ugovo...

Objava

U Komori Zagreb osnovana Radna skupina izvoznika Ekonomske regije u sl...

Objava

Posjet ministra Uprave grada Moskve Komori Zagreb

Sastanak

Predstavnici nevladine udruge TamaT u posjetu ŽK Dubrovnik

Sajam - Ostali

ŽK Dubrovnik: Vinski festival Dubrovnik Festiwine postaje međunarodnim

Manifestacija

Komora Zagreb poziva na poslovne razgovore s austrijskim gospodarstven...

Međunarodni poslovi

Središnjica

Komora Zagreb

  • Davorka Car viša stručna suradnica Tel: +385 1 460 6800 Email: dcar@hgk.hr
  • Jaka Stipić viša stručna suradnica Tel: +385 1 460 6808 Email: jstipic@hgk.hr
  • Jasna Pletikosić viša stručna suradnica Tel: +385 1 460 6801 Email: jpletikosic@hgk.hr

Županijska komora Bjelovar

  • Vjerana Križić Viši stručni suradnik Tel: +385 43 274 068 Email: vkrizic@hgk.hr

Županijska komora Osijek

  • Jelena Radić Viša stručna referentica Tel: +385 31 223 821 Email: jradic@hgk.hr
  • Ivana Erak Viša stručna suradnica Tel: +385 31 223 852 Email: ierak@hgk.hr

Županijska komora Virovitica

Županijska komora Vukovar

  • Jugoslav Holik Viši stručni suradnik Tel: +385 32 441 155 Email: jholik@hgk.hr
  • Marija Čuljak Stručni suradnik Tel: +385 32 441 155 Email: mculjak@hgk.hr

Županijska komora Varaždin

  • Ksenija Mikšaj viša stručna suradnica Tel: +385 42 405 470 Email: kmiksaj@hgk.hr

Županijska komora Krapina

Županijska komora Sisak

  • Senada Prpić viša stručna suradnica Tel: +385 44 524 114 Email: sprpic@hgk.hr

Županijska komora Karlovac

  • mr. Brigita Palajsa Škarjak viša stručna suradnica Tel: +385 47 612111 Email: bskarjak@hgk.hr
  • Biserka Furač stručna referentica Tel: +385 47 612111 Email: bfurac@hgk.hr
  • Valentina Sečen viša stručna suradnica Tel: +385 47 612111 Email: vsecen@hgk.hr
  • Josip Brezetić stručni suradnik Tel: +385 47 612111 Email: jbrezetic@hgk.hr
  • Nikolina Škrinjar stručna suradnica Tel: +385 47 612111 Email: nskrinjar@hgk.hr

Županijska komora Split

  • Ivona Lučić, dipl.ing. viša stručna suradnica Tel: +385 21 321 141 Email: ilucic@hgk.hr
  • Iva Kuliš, oec. viša stručna referentica Tel: +385 21 321 143 Email: ikulis@hgk.hr

Županijska komora Otočac

  • Frana Lokas-Mudrovčić Viši stručni suradnik Tel: +385 53 773 307 Email: flokas@hgk.hr
  • Irena Banić Viši stručni suradnik Tel: +385 53 773 307 Email: ibanic@hgk.hr

Županijska komora Zadar

  • Marija Mišulić Stručni suradnik Tel: +385 23 643 192 Email: mmisulic@hgk.hr
  • Maša Jurin Stručni suradnik Tel: +385 23 643 194 Email: mjurin@hgk.hr

Županijska komora Rijeka

  • Elizabeta Margitić Mihelec Viši stručni suradnik Tel: +385 51 209 138 Email: emargitic@hgk.hr
  • Nikola Musulin Viši stručni suradnik Tel: +385 51 209 155 Email: nmusulin@hgk.hr

Županijska komora Čakovec

  • Dijana Krnjak Direktorica Tel: +385 40 630 051 Email: dkrnjak@hgk.hr
  • Jagoda Horvat Stručna suradnica Tel: +385 40 311 165 Email: jhorvat@hgk.hr

Županijska komora Koprivnica

  • Suzana Vlahinja Viši stručni referent Tel: +385 48 674 562 Email: svlahinja@hgk.hr

Županijska komora Požega

  • Marko Dumančić Viši stručni suradnik Tel: +385 34 620 021 Email: mdumancic1@hgk.hr
  • Stjepan Firšt Stručni suradnik Tel: +385 34 271 343 Email: sfirst@hgk.hr

Županijska komora Šibenik

  • Jagoda Vlahov Viša stručna suradnica Tel: +385 22 311606 Email: jvlahov@hgk.hr

Županijska komora Pula

  • Damir Sirotić Direktor Tel: +385 52 378 100 Email: hgkpu@hgk.hr

Županijska komora Dubrovnik

  • Nikolina Trojić viša stručna savjetnica Tel: +385 20 312 093 Email: ntrojic@hgk.hr
  • Terezina Orlić predsjednica Tel: +385 20 312092 Email: torlic@hgk.hr

Pretraživanje novosti