Novosti i događanja

Objava

Pariški sporazum o klimatskim promjenama – izazovi i prilike

Sastanak

7. sjednica Gospodarskog vijeća Županijske komore Zadar

Edukacija

ŽK Pula: Predavanje Udruge hrvatskih laboratorija CROLAB

Objava

Hrvatska vaš poslovni partner

Sastanak

ŽK Rijeka: Sjednica Strukovne skupine komunalnoga gospodarstva i Struk...

Objava

Konferencija Kružno gospodarstvo u urbanim cjelinama

Sajam - Ostali

Ekološki filmski festival SEFF

Sajam - HGK

Održan Plavo-zeleni expo

Objava

Svečano proslavljena 70. obljetnica osnutka i kontinuiranog djelovanja...

Zaštita okoliša i gospodarenje vodama

Komunalno gospodarstvo

Županijska komora Koprivnica

  • Kristina Stanišić Viši stručni suradnik Tel: +385 48 674 567 Email: kstanisic@hgk.hr

Županijska komora Bjelovar

  • Miljenko Juratovac Viši stručni referent Tel: +385 43 274 063 Email: mjuratovac@hgk.hr

Županijska komora Virovitica

  • Renata Vondra Stručni suradnik Tel: +385 33 618 041 Email: rvondra@hgk.hr

Županijska komora Vukovar

  • Josip Takač Stručni suradnik Tel: +385 32 441 155 Email: jtakac@hgk.hr

Županijska komora Slavonski Brod

  • Marija Lugarec viši stručni suradnik Tel: +385 35 448 583 Email: mlugarec@hgk.hr

Županijska komora Pula

  • Sandra Perinić Viša stručna suradnica Tel: +385 52 378 101 Email: sperinic@hgk.hr

Županijska komora Krapina

  • Županijska komora Krapina Tel: +385 49 371 883 Email: hgkkr@hgk.hr

Županijska komora Sisak

  • Ivan Javornik viši stručni suradnik Tel: +385 44 521 827 Email: ijavornik@hgk.hr

Županijska komora Karlovac

  • Josip Desović stručni suradnik Tel: +385 47 612111 Email: jdesovic@hgk.hr

Županijska komora Split

  • Berislav Bušelić, dipl. iur. viši stručni suradnik Tel: +385 21 321 160 Email: bbuselic@hgk.hr
  • Olga Škevin, dipl.ing. stručna suradnica Tel: +385 21 321 138 Email: oskevin@hgk.hr

Županijska komora Rijeka

  • Blanka Kalokira Viši stručni suradnik Tel: +385 51 209 169 Email: bkalokira@hgk.hr
  • Ivana Pustahija Viši stručni referent Tel: +385 51 209 144 Email: ipustahija@hgk.hr

Županijska komora Požega

  • Božo Čavar Viši Stručni Suradnik Tel: +385 34 620 022 Email: bcavar@hgk.hr
  • Marko Dumančić Viši stručni suradnik Tel: +385 34 620 021 Email: mdumancic1@hgk.hr

Županijska komora Zadar

  • Ivana Šare Stručni suradnik Tel: +385 23 643 199 Email: isare@hgk.hr

Županijska komora Otočac

  • Ljubica Grčević Viši stručni suradnik Tel: +385 53 773 307 Email: lgrcevic@hgk.hr

Županijska komora Osijek

  • Josipa Weber Tojagić Viša stručna suradnica Tel: +385 31 223 820 Email: jweber@hgk.hr

Pretraživanje novosti