Novosti i događanja

Sastanak

Predstavnici nevladine udruge TamaT u posjetu ŽK Dubrovnik

Edukacija

Poziv na radionice o zaštiti okoliša i očuvanju prirode

Edukacija

ŽK Pula: Predavanje o doprinosu poslovnog sektora rješavanju društveni...

Objava

Veliki komunalni projekti predstavljeni u ŽK Karlovac

Sastanak

U ŽK Split osniva se Sekcija Zajednice za zaštitu okoliša u gospodarst...

Edukacija

ŽK Pula: Seminar ISO 9001:2015 za interne auditore

Sastanak

Gospodarsko vijeće ŽK Sisak održalo u Hrvatskoj Kostajnici šestu sjedn...

Akcija

Tvrtku Viktor Lenac d. d. posjetili djelatnici ŽK Rijeka

Sastanak

U Osijeku održana sjednica Grupacije održavanja čistoće HGK

Zaštita okoliša i gospodarenje vodama

Komunalno gospodarstvo

Županijska komora Koprivnica

  • Kristina Stanišić Viši stručni suradnik Tel: +385 48 674 567 Email: kstanisic@hgk.hr

Županijska komora Bjelovar

  • Miljenko Juratovac Viši stručni referent Tel: +385 43 274 063 Email: mjuratovac@hgk.hr

Županijska komora Virovitica

  • Renata Vondra Stručni suradnik Tel: +385 33 618 041 Email: rvondra@hgk.hr

Županijska komora Vukovar

  • Josip Takač Stručni suradnik Tel: +385 32 441 155 Email: jtakac@hgk.hr

Županijska komora Slavonski Brod

  • Marija Lugarec viši stručni suradnik Tel: +385 35 448 583 Email: mlugarec@hgk.hr

Županijska komora Pula

  • Sandra Perinić Viša stručna suradnica Tel: +385 52 378 101 Email: sperinic@hgk.hr

Županijska komora Krapina

  • Županijska komora Krapina Tel: +385 49 371 883 Email: hgkkr@hgk.hr

Županijska komora Sisak

  • Ivan Javornik viši stručni suradnik Tel: +385 44 521 827 Email: ijavornik@hgk.hr

Županijska komora Karlovac

  • Josip Desović stručni suradnik Tel: +385 47 612111 Email: jdesovic@hgk.hr

Županijska komora Split

  • Berislav Bušelić, dipl. iur. viši stručni suradnik Tel: +385 21 321 160 Email: bbuselic@hgk.hr
  • Olga Škevin, dipl.ing. stručna suradnica Tel: +385 21 321 138 Email: oskevin@hgk.hr

Županijska komora Rijeka

  • Blanka Kalokira Viši stručni suradnik Tel: +385 51 209 169 Email: bkalokira@hgk.hr
  • Ivana Pustahija Viši stručni referent Tel: +385 51 209 144 Email: ipustahija@hgk.hr

Županijska komora Požega

  • Božo Čavar Viši Stručni Suradnik Tel: +385 34 620 022 Email: bcavar@hgk.hr
  • Marko Dumančić Viši stručni suradnik Tel: +385 34 620 021 Email: mdumancic1@hgk.hr

Županijska komora Zadar

  • Ivana Šare Stručni suradnik Tel: +385 23 643 199 Email: isare@hgk.hr

Županijska komora Otočac

  • Ljubica Grčević Viši stručni suradnik Tel: +385 53 773 307 Email: lgrcevic@hgk.hr

Županijska komora Osijek

  • Josipa Weber Tojagić Stručna suradnica Tel: +385 31 223 820 Email: jweber@hgk.hr

Pretraživanje novosti