Novosti i događanja

Manifestacija

Predstavljanje Vodiča ICC-a za informacijsku sigurnost u poslovanju

Sastanak

Predstavljanje aplikacije za turističke brodare Click & Trip u ŽK Dubr...

Sajam - HGK

33. Promohotel u Poreču

Edukacija

Besplatni seminar o porezu na dobit i GFI

Edukacija

ŽK Zadar organizira Vinski tečaj Vinoljubac

Edukacija

U ŽK Varaždin besplatna edukaciju o digitalnim alatima

Objava

HGK: Uloga nadzornih institucija u implementaciji GDPR-a mora biti sav...

Edukacija

Poziv na seminar Godišnji financijski izvještaji i prijava poreza na d...

Edukacija

U ŽK Rijeka održano predavanje o obvezi zaštite osobnih podataka u ind...

Informacije i komunikacije

Informacijske uslužne djelatnosti

Županijska komora Koprivnica

  • Dijana Crljen Referent Tel: +385 48 674 560 Email: dcrljen@hgk.hr
  • Kristina Stanišić Viši stručni suradnik Tel: +385 48 674 567 Email: kstanisic@hgk.hr
  • Suzana Vlahinja Viši stručni referent Tel: +385 48 674 562 Email: svlahinja@hgk.hr
  • Renata Lohajner Viši stručni suradnik Tel: +385 48 674 565 Email: rlohajner@hgk.hr
  • Ana Mađer Viši stručni referent Tel: +385 48 674 572 Email: amader@hgk.hr

Županijska komora Vukovar

Županijska komora Varaždin

  • Snježana Štiber stručna suradnica Tel: +385 42 405 491 Email: sstiber@hgk.hr

Županijska komora Krapina

  • Županijska komora Krapina Tel: +385 49 371 883 Email: hgkkr@hgk.hr

Županijska komora Slavonski Brod

  • Bibjana Dokić stručni referent Tel: +385 35 448 583 Email: bdokic@hgk.hr

Županijska komora Osijek

  • Kornela Miling Viša stručna suradnica Tel: +385 31 223 860 Email: kmiling@hgk.hr

Županijska komora Virovitica

Županijska komora Bjelovar

  • Miljenko Juratovac Viši stručni referent Tel: +385 43 274 063 Email: mjuratovac@hgk.hr

Županijska komora Dubrovnik

  • Tatjana Božinović Filipović viša stručna suradnica Tel: +385 20 312 095 Email: tbozinovic@hgk.hr

Županijska komora Split

  • Srećko Remetin, oec. viši stručni referent Tel: +385 21 321 149 Email: sremetin@hgk.hr

Županijska komora Rijeka

  • Nikola Musulin Viši stručni suradnik Tel: +385 51 209 155 Email: nmusulin@hgk.hr
  • Ksenija Umek Meštrović Viši stručni suradnik Tel: +385 51 209 120 Email: kumek@hgk.hr

Županijska komora Pula

  • HGK Županijska komora Pula Tel: +385 52 378 100 Email: hgkpu@hgk.hr

Komora Zagreb

  • Zdravko Čizmar viši stručni suradnik Tel: +385 1 460 6713 Email: zcizmar@hgk.hr

Županijska komora Otočac

  • Frana Lokas-Mudrovčić Viši stručni suradnik Tel: +385 53 773 307 Email: flokas@hgk.hr
  • Irena Banić Viši stručni suradnik Tel: +385 53 773 307 Email: ibanic@hgk.hr
  • Tomislava Fajdetić Stručni referent Tel: +385 53 773 307 Email: tfajdetic@hgk.hr

Pretraživanje novosti