Novosti i događanja

Edukacija

25. sastanak Poslovno-znanstvenog kluba

Edukacija

Predavanje o uvjetima poslovanja u Austriji

Objava

ŽK Pula: Investicijski forum Lider Investa 25. svibnja

Objava

Održana besplatna radionica projektiranja franšize

Objava

HGK pojednostavljuje arbitražne postupke

Edukacija

Predstavljanje inovativnoga geolokacijskog oglašavanja u sustavima pri...

Edukacija

ŽK Zadar: Održan stručni skup Zapošljavanje i rad osoba s invaliditeto...

Edukacija

PRIJAVE SU ZAKLJUČENE Radionica Učinkovitija komunikacija uz pomoć NLP...

Edukacija

Održana međunarodna obuka vodiča morskoga kajakarenja u Dubrovniku

Informacije i komunikacije

Središnjica

Županijska komora Koprivnica

  • Dijana Crljen Referent Tel: +385 48 674 560 Email: dcrljen@hgk.hr
  • Renata Lohajner Viši stručni suradnik Tel: +385 48 674 565 Email: rlohajner@hgk.hr
  • Ana Špičko Viši stručni referent Tel: +385 48 674 572 Email: aspicko@hgk.hr

Županijska komora Osijek

  • Kornela Miling Viša stručna suradnica Tel: +385 31 223 860 Email: kmiling@hgk.hr

Županijska komora Vukovar

Županijska komora Virovitica

Županijska komora Varaždin

  • Snježana Štiber stručna suradnica Tel: +385 42 405 491 Email: sstiber@hgk.hr

Županijska komora Slavonski Brod

  • Županijska komora Slavonski Brod Tel: +385 35 448 583 Email: hgksb@hgk.hr

Županijska komora Krapina

  • Županijska komora Krapina Tel: +385 49 371 883 Email: hgkkr@hgk.hr

Županijska komora Sisak

  • Kristina Grabovica viša stručna suradnica Tel: +385 44 522 322 Email: kgrabovica@hgk.hr

Županijska komora Bjelovar

  • Miljenko Juratovac Viši stručni referent Tel: +385 43 274 063 Email: mjuratovac@hgk.hr

Županijska komora Split

  • Denis Sorić, dipl.ing. viši stručni suradnik Tel: +385 21 321 151 Email: dsoric@hgk.hr
  • Srećko Remetin, oec. viši stručni referent Tel: +385 21 321 149 Email: sremetin@hgk.hr
  • Olga Škevin, dipl.ing. stručna suradnica Tel: +385 21 321 138 Email: oskevin@hgk.hr
  • Ana Marija Puzić, dipl.ing. stručna suradnica Tel: +385 21 32 11 39 Email: apuzic@hgk.hr
  • Suzana Prkić Jurić, prof. viša stručna suradnica Tel: +385 21 321 124 Email: sprkic@hgk.hr

Županijska komora Požega

  • Božo Čavar Viši Stručni Suradnik Tel: +385 34 620 022 Email: bcavar@hgk.hr
  • Marko Dumančić Viši stručni suradnik Tel: +385 34 620 021 Email: mdumancic1@hgk.hr

Županijska komora Pula

  • HGK Županijska komora Pula Tel: +385 52 378 100 Email: hgkpu@hgk.hr
  • Sandra Perinić Viša stručna suradnica Tel: +385 52 378 101 Email: sperinic@hgk.hr
  • Marko Percan Stručni suradnik Tel: +385 52 378 125 Email: mpercan@hgk.hr
  • Koraljka Vitasović Viša stručna suradnica Tel: +385 52 378 135 Email: kvitasovic@hgk.hr
  • Denis Hrelja Viši stručni suradnik Tel: +385 52 378 115 Email: dhrelja@hgk.hr

Komora Zagreb

  • Zdravko Čizmar viši stručni suradnik Tel: +385 1 460 6713 Email: zcizmar@hgk.hr
  • Damir Sović stručni referent Tel: +385 1 460 6811 Email: dsovic@hgk.hr

Županijska komora Šibenik

Županijska komora Otočac

  • Frana Lokas-Mudrovčić Viši stručni suradnik Tel: +385 53 773 307 Email: flokas@hgk.hr
  • Tomislava Fajdetić Stručni referent Tel: +385 53 773 307 Email: tfajdetic@hgk.hr
  • Milan Kranjčević Direktor Tel: +385 53 771 001 Email: mkranjcevic@hgk.hr

Pretraživanje novosti