Novosti i događanja

Edukacija

ŽK Pula poziva na radionicu Pokrenite digitalnu transformaciju svojeg...

Edukacija

Izobrazba u području sustava javne nabave

Sajam - HGK

Hannover Messe, sajam industrijske automatizacije, energetike, podugov...

Sastanak

Energetika kao infrastrukturni proizvod i javno dobro

Objava

Predbožićno druženje članova Gospodarskog vijeća Županijske komore Zad...

Objava

Isporuka brojila za mjerenje potrošnje električne energije iz RIZ Odaš...

Objava

Neupućenost korisnika plinskog lanca ključni je problem pri uvođenju n...

Edukacija

ŽK Pula: Održana nova radionica o digitalnom marketingu

Sastanak

Održana treća sjednica Partnerskog vijeća Sisačko-moslavačke županije

Energetika

Energetika

Županijska komora Vukovar

  • Jugoslav Holik Viši stručni suradnik Tel: +385 32 441 155 Email: jholik@hgk.hr

Županijska komora Pula

  • Denis Hrelja Viši stručni suradnik Tel: +385 52 378 115 Email: dhrelja@hgk.hr

Županijska komora Krapina

  • Županijska komora Krapina Tel: +385 49 371 883 Email: hgkkr@hgk.hr

Županijska komora Virovitica

  • Suzana Kolesarić Viši stručni suradnik Tel: +385 33 618 044 Email: skolesaric@hgk.hr

Županijska komora Bjelovar

  • Miljenko Juratovac Viši stručni referent Tel: +385 43 274 063 Email: mjuratovac@hgk.hr

Županijska komora Split

  • Olga Škevin, dipl.ing. stručna suradnica Tel: +385 21 321 138 Email: oskevin@hgk.hr

Središnjica

Županijska komora Bjelovar

  • Miljenko Juratovac Viši stručni referent Tel: +385 43 274 063 Email: mjuratovac@hgk.hr

Županijska komora Slavonski Brod

  • Krešimir Rudec Direktor Županijske komore Tel: +385 35 448 583 Email: krudec@hgk.hr
  • Županijska komora Slavonski Brod Tel: +385 35 448 583 Email: hgksb@hgk.hr
  • Marija Lugarec viši stručni suradnik Tel: +385 35 448 583 Email: mlugarec@hgk.hr

Županijska komora Vukovar

  • Jugoslav Holik Viši stručni suradnik Tel: +385 32 441 155 Email: jholik@hgk.hr

Županijska komora Rijeka

  • Sanja Antonin Viši stručni suradnik Tel: +385 51 209 139 Email: santonin@hgk.hr
  • Blanka Kalokira Viši stručni suradnik Tel: +385 51 209 169 Email: bkalokira@hgk.hr

Županijska komora Zadar

  • Dinko Basioli Viši stručni suradnik Tel: +385 23 643 191 Email: dbasioli@hgk.hr

Županijska komora Požega

  • Božo Čavar Viši Stručni Suradnik Tel: +385 34 620 022 Email: bcavar@hgk.hr
  • Marko Dumančić Viši stručni suradnik Tel: +385 34 620 021 Email: mdumancic1@hgk.hr

Županijska komora Split

  • Olga Škevin, dipl.ing. stručna suradnica Tel: +385 21 321 138 Email: oskevin@hgk.hr

Županijska komora Šibenik

  • Jelena Zorica Stručna suradnica Tel: +385 22 311607 Email: jzorica@hgk.hr

Županijska komora Varaždin

  • Snježana Štiber stručna suradnica Tel: +385 42 405 491 Email: sstiber@hgk.hr

Županijska komora Sisak

  • Aneta Radoš viša stručna suradnica Tel: +385 44 510 028 Email: arados@hgk.hr

Županijska komora Pula

  • Denis Hrelja Viši stručni suradnik Tel: +385 52 378 115 Email: dhrelja@hgk.hr

Županijska komora Osijek

  • Josipa Weber Tojagić Viša stručna suradnica Tel: +385 31 223 820 Email: jweber@hgk.hr

Županijska komora Krapina

  • Lidija Peček stručni suradnik Tel: +385 49 371 883 Email: lpecek@hgk.hr

Pretraživanje novosti