Novosti i događanja

Sastanak

Predavanje Digitalizacija procesa i pripreme proizvodnje – priprema za...

Edukacija

ŽK Pula poziva na radionicu Pokrenite digitalnu transformaciju svojeg...

Sastanak

33. Infodan HBOR-a u ŽK Slavonski Brod

Edukacija

Izobrazba u području sustava javne nabave

Objava

Predbožićno druženje članova Gospodarskog vijeća Županijske komore Zad...

Objava

Uvođenje voditelja informacijske sigurnosti u tvrtkama zahtjev je ured...

Objava

Predsjednik HGK Burilović: Reforme dobre, ali tempo spor

Objava

Sporazum HGK i tvrtke Steinbeis 2i – prvi korak do Centra za transfer...

Edukacija

U Vinkovcima održano stručno-edukativno predavanje Održavanje i postav...

Stručne, znanstvene, tehničke i ostale djelatnosti

Arhitektura i inženjerstvo te tehničko ispitivanje

Županijska komora Virovitica

  • Renata Vondra Stručni suradnik Tel: +385 33 618 041 Email: rvondra@hgk.hr

Županijska komora Vukovar

  • Josip Takač Stručni suradnik Tel: +385 32 441 155 Email: jtakac@hgk.hr

Županijska komora Pula

  • Sandra Perinić Viša stručna suradnica Tel: +385 52 378 101 Email: sperinic@hgk.hr

Županijska komora Slavonski Brod

  • Županijska komora Slavonski Brod Tel: +385 35 448 583 Email: hgksb@hgk.hr

Županijska komora Sisak

  • Ivan Javornik viši stručni suradnik Tel: +385 44 521 827 Email: ijavornik@hgk.hr

Županijska komora Bjelovar

  • Miljenko Juratovac Viši stručni referent Tel: +385 43 274 063 Email: mjuratovac@hgk.hr

Županijska komora Rijeka

  • Blanka Kalokira Viši stručni suradnik Tel: +385 51 209 169 Email: bkalokira@hgk.hr
  • Gabrijela Milin Stručni suradnik Tel: + 385 51 209 172 Email: gmilin@hgk.hr

Županijska komora Dubrovnik

  • Mila Katavić stručna suradnica Tel: +358 20 312 094 Email: mkatavic@hgk.hr

Županijska komora Osijek

  • Josipa Weber Tojagić Viša stručna suradnica Tel: +385 31 223 820 Email: jweber@hgk.hr

Pretraživanje novosti