Novosti i događanja

Edukacija

Ulovite uspjeh u vlastitu mrežu – društvenu mrežu

Sastanak

Stručni skup Zapošljavanje i rad osoba s invaliditetom – prilika, a ne...

Objava

Obavijest trgovačkim društvima o postupku prijave štete od elementarne...

Sastanak

Održan okrugli stol posvećen ženskom poduzetništvu

Edukacija

Održana tribina ISO forum croaticum o standardima za izvoz hrane u Sje...

Edukacija

Tribina ISO forum croaticum - Kako razviti strategiju izvrsnosti

Projekt

Mobilni tim HGK ŽK Rijeka posjetio tvrtku Liburnia pomorska agencija d...

Publikacija

Gospodarska kretanja u Šibensko-kninskoj županiji u 2016. godini

Sajam - HGK

Dolores Sorić iznova izabrana za predsjednicu Strukovne grupe upravite...

Stručne, znanstvene, tehničke i ostale djelatnosti

Arhitektura i inženjerstvo te tehničko ispitivanje

Županijska komora Virovitica

  • Renata Vondra Stručni suradnik Tel: +385 33 618 041 Email: rvondra@hgk.hr

Županijska komora Vukovar

  • Josip Takač Stručni suradnik Tel: +385 32 441 155 Email: jtakac@hgk.hr

Županijska komora Pula

  • Sandra Perinić Viša stručna suradnica Tel: +385 52 378 101 Email: sperinic@hgk.hr

Županijska komora Slavonski Brod

  • Županijska komora Slavonski Brod Tel: +385 35 448 583 Email: hgksb@hgk.hr

Županijska komora Sisak

  • Ivan Javornik viši stručni suradnik Tel: +385 44 521 827 Email: ijavornik@hgk.hr

Županijska komora Bjelovar

  • Miljenko Juratovac Viši stručni referent Tel: +385 43 274 063 Email: mjuratovac@hgk.hr

Županijska komora Rijeka

  • Blanka Kalokira Viši stručni suradnik Tel: +385 51 209 169 Email: bkalokira@hgk.hr
  • Gabrijela Milin Stručni suradnik Tel: + 385 51 209 172 Email: gmilin@hgk.hr

Županijska komora Dubrovnik

  • Mila Katavić stručna suradnica Tel: +358 20 312 094 Email: mkatavic@hgk.hr

Županijska komora Osijek

  • Josipa Weber Tojagić Viša stručna suradnica Tel: +385 31 223 820 Email: jweber@hgk.hr

Pretraživanje novosti