Novosti i događanja

Edukacija

Usavršavanje u području javne nabave u ŽK Zadar

Sastanak

Radionica o osiguranju potraživanja radnika u slučaju stečaja poslodav...

Edukacija

Radionica o sustavu javne nabave održana u ŽK Koprivnica

Objava

Svečano otvoren Razvojni centar Županijske komore Karlovac

Edukacija

ŽK Bjelovar poziva na Poslovni uzlet Bjelovarsko-bilogorske županije

Edukacija

Radionica u Dubrovniku o osiguranju potraživanja radnika u slučaju ste...

Sastanak

ŽK Split: Osnivačka sjednica Strukovne grupacije upravljanja zgradama...

Sastanak

Započeo projekt razvoja poduzetništva žena pomoću intelektualnoga kapi...

Edukacija

Izazovi u primjeni norme ISO 9001:2015 – ključna novost: Uvođenje pris...

Stručne, znanstvene, tehničke i ostale djelatnosti

Arhitektura i inženjerstvo te tehničko ispitivanje

Središnjica

Županijska komora Virovitica

  • Renata Vondra Stručni suradnik Tel: +385 33 618 041 Email: rvondra@hgk.hr

Županijska komora Vukovar

  • Josip Takač Stručni suradnik Tel: +385 32 441 155 Email: jtakac@hgk.hr

Županijska komora Pula

  • Sandra Perinić Viša stručna suradnica Tel: +385 52 378 101 Email: sperinic@hgk.hr

Županijska komora Slavonski Brod

  • Županijska komora Slavonski Brod Tel: +385 35 448 583 Email: hgksb@hgk.hr

Županijska komora Sisak

  • Ivan Javornik viši stručni suradnik Tel: +385 44 521 827 Email: ijavornik@hgk.hr

Županijska komora Bjelovar

  • Miljenko Juratovac Viši stručni referent Tel: +385 43 274 063 Email: mjuratovac@hgk.hr

Županijska komora Rijeka

  • Blanka Kalokira Viši stručni suradnik Tel: +385 51 209 169 Email: bkalokira@hgk.hr
  • Gabrijela Milin Stručni suradnik Tel: + 385 51 209 172 Email: gmilin@hgk.hr

Županijska komora Dubrovnik

Županijska komora Osijek

  • Josipa Weber Tojagić Stručna suradnica Tel: +385 31 223 820 Email: jweber@hgk.hr

Pretraživanje novosti