Novosti i događanja

Manifestacija

ŽK Split: Završna konferencija projekta Razvoj poduzetništva žena kroz...

Objava

Posjetom karlovačkoj Aquatici obilježen Svjetski dan poduzetnica

Sastanak

Održana sjednica Strukovne grupe arhitektonske djelatnosti ŽK Dubrovni...

Edukacija

Predavanje o uvjetima poslovanja u Austriji

Edukacija

PRIJAVE SU ZAKLJUČENE ŽK Pula: Radionica Radni učinak – o čemu ovisi i...

Objava

Održan sastanak Hrvatske udruge poslovnih žena Krug – Ogranak Šibenik

Objava

HGK pojednostavljuje arbitražne postupke

Sajam - HGK

Industrijskim dizajnom do konkurentnosti proizvoda

Objava

ŽK Pula poziva na predstavljanje Sajma franšiza – FEC

Stručne, znanstvene, tehničke i ostale djelatnosti

Arhitektura i inženjerstvo te tehničko ispitivanje

Županijska komora Virovitica

  • Renata Vondra Stručni suradnik Tel: +385 33 618 041 Email: rvondra@hgk.hr

Županijska komora Vukovar

  • Josip Takač Stručni suradnik Tel: +385 32 441 155 Email: jtakac@hgk.hr

Županijska komora Pula

  • Sandra Perinić Viša stručna suradnica Tel: +385 52 378 101 Email: sperinic@hgk.hr

Županijska komora Slavonski Brod

  • Županijska komora Slavonski Brod Tel: +385 35 448 583 Email: hgksb@hgk.hr

Županijska komora Sisak

  • Ivan Javornik viši stručni suradnik Tel: +385 44 521 827 Email: ijavornik@hgk.hr

Županijska komora Bjelovar

  • Miljenko Juratovac Viši stručni referent Tel: +385 43 274 063 Email: mjuratovac@hgk.hr

Županijska komora Rijeka

  • Blanka Kalokira Viši stručni suradnik Tel: +385 51 209 169 Email: bkalokira@hgk.hr
  • Gabrijela Milin Stručni suradnik Tel: + 385 51 209 172 Email: gmilin@hgk.hr

Županijska komora Dubrovnik

Županijska komora Osijek

  • Josipa Weber Tojagić Viša stručna suradnica Tel: +385 31 223 820 Email: jweber@hgk.hr

Pretraživanje novosti