Održan sastanak Povjerenstva za usklađivanje voznih redova Županijske komore Dubrovnik

Objavljeno: 09. 05. 2017. , Ažurirano: 09. 05. 2017.

Sastanak Povjerenstva za usklađivanje voznih redova održao se 8. svibnja u Županijskoj komori Dubrovnik.

Razmatrao se zahtjev za izmjenom voznog reda postojeće županijske autobusne linije Zračna luka Čilipi – Dubrovnik, prijevoznika Autotrans d. o. o. Cres, zahtjev istog prijevoznika o povlačenju prigovora na novopredloženi vozni red za županijsku autobusnu liniju Orebić – Dubrovnik predlagača prijevoznika Libertas Dubrovnik d. o. o. Dubrovnik i zahtjev prijevoznika Libertas Dubrovnik d. o. o. Dubrovnik o povlačenju prigovora na novopredloženi vozni red za županijsku autobusnu liniju Dubrovnik – Slano predlagača prijevoznika Autotrans d. o. o. Cres.

Zapisnik sa sastanka Povjerenstva za usklađivanje voznih redova dostavit će se podnositeljima zahtjeva i objaviti na internetskim stranicama HGK – Županijske komore Dubrovnik.