Maša Orlović, Andrijana Rakarić , Snježana Gorenec, Igor Jagnić (s desna na lijevo)
Izvor: HGK

Mobilni tim Komore Zagreb u posjeti tvrtki Led rasvjeta lux d.o.o.

Objavljeno: 22. 05. 2017. , Ažurirano: 22. 05. 2017.

Mobilni tim Komore Zagreb 19. svibnja sastao se s Igorom Jagnićem i Snježanom Gorenec, predstavnicima tvrtke Led rasvjeta lux d. o. o., kako bi im HGK pomogla u njihovu planu za širenje poslovanja u Hrvatskoj i u inozemstvu. Pokazali su zanimanje za Komorinu pomoć u pronalaženju partnera, napose financijskih, te u promociji proizvoda. S tim u vezi, predstavljeni su im poslovni servisi Hrvatske gospodarske komore i Europske poduzetničke mreže Hrvatske koja pomaže pri stupanju na nova tržišta.

Tvrtka Led rasvjeta lux fokusirana je na proizvodnju automatskih i autonomnih vatrogasnih aparata te su razvili jedinstveno tehničko rješenje prema kojem se gašenje postiže uz maksimalno skraćeno vrijeme od trenutka detekcije nastanka do gašenja požara. Kako ističu, riječ je o inovativnom proizvodu koji je rezultat znanja i iskustva, a želja je da se uvrsti u Katalog hrvatskih proizvoda te dobivanje znakova kvalitete HGK.