ŽK Šibenik poziva poduzetnike na deveti Sajam agroturizma Šibensko-kninske županije

Razvojna agencija Šibensko-kninske županije
9. sajam agroturizma
Vrijeme održavanja: 30.04.2017. - 01.05.2017.   /   Rok prijave: 10.04.2017.
Međunarodni deveti Sajam agroturizma Šibensko-kninske županije izložbeno-prodajnog je karaktera, održava se 30. travnja i 1. svibnja u Skradinu na ulazu u Nacionalni park Krka, a svake godine broj posjetitelja raste - lani ga je posjetilo oko 20.000 osoba.

Zbog velikog interesa za izlaganje, pozivamo poduzetnike da već sada ispune prijavnicu i dostave je na e-adresu damir.buntic@rra-sibenik.hr.

Sajam će se održati u organizaciji Šibensko-kninske županije i Javne ustanove Razvojne agencije Šibensko-kninske županije te uz suorganizatore: Obrtničku komoru Šibensko-kninske županije, HGK - Županijsku komoru Šibenik, Grad Skradin i Turističku zajednicu Šibensko-kninske županije.

• Jagoda Vlahov Viša stručna suradnica Tel: +385 22 311606 Email: jvlahov@hgk.hr

Organizatori

Šibensko-kninska županija i Regionalna razvojna agencija Šibensko-kninske županije Tel.: Fax: E-mail: