Poziv na 7. sjednicu Sekcije Zajednice pustolovnog turizma Županijske komore Split

Objavljeno: 22. 02. 2018. , Ažurirano: 23. 02. 2018.

Sekcija Zajednice pustolovnog turizma ŽK Split održat će 7. sjednicu 1. ožujka, u 10 sati u Županijskoj komori Split, na adresi Obala Ante Trumbića 4, u Splitu.

Na sjednicu pozivamo sve članice Zajednice pustolovnog turizma s područja Splitsko-dalmatinske županije. Planirana je rasprava o proteklim aktivnostima sekcije, pripremi za konfereniju ActiveB2BCentralDalmatia2018, koja se već treći put uzastopce održava u Županijskoj komori Split te o mogućnostima okupljanja freelance vodiča kao odgovoru na manjak radne snage u ovom segmentu turizma.

Službeni poziv s predloženim dnevnim redom možete pronaći u pratećim dokumentima na ovoj stranici. Ako ste zainteresirani za dolazak na sjednicu, ljubazno vas molimo da nam najkasnije 28. veljače, do 12 sati potvrdite svoj dolazak.

Za sve dodatne informacije stojimo vam na raspolaganju, putem elektroničke adrese nbusic@hgk.hr i telefonskoga broja 021/321118.