Ostvarite kontakt s predstavnicima francuskih tvrtki u Hrvatskoj

Objavljeno: 04. 05. 2017. , Ažurirano: 04. 05. 2017.

Francusko-hrvatska trgovinska i industrijska komora 19. svibnja organizira događanje French Connection 2.0 b2b dan, čiji je cilj povezivanje svojih članica koje posluju na hrvatskom tržištu i potencijalnih hrvatskih poslovnih partnera.

Događanje je organizirano u obliku individualnih poslovnih sastanaka članica Francusko-hrvatske trgovinske i industrijske komore i ostalih zainteresiranih hrvatskih tvrtki te vam se ovom prilikom pruža mogućnost osobnog susreta s predstavnicima ovih francuskih tvrtki u Hrvatskoj:

AGS                 www.agsmovers.hr

AIR FRANCE    www.airfrance.com

ATOS               www.hr.atos.net

COFACE          www.coface.hr

COLAS RAIL     www.colasrail.com

LEGRAND        www.legrand.hr

SAMSIC           www.samsic-see.com

VKA                 www.vka.hr

U prilogu je dostupna najava događanja, profili i interesi tvrtki članica Francusko-hrvatske trgovinske i industrijske komore koje sudjeluju te prijavni obrazac.

Ako ste zainteresirani za sudjelovanje, molimo vas da ispunite priloženi prijavni obrazac i prijavite se direktno Francusko-hrvatskoj trgovinskoj i industrijskoj komori na e-mail: contact@chambrefrancocroate.com. Napominjemo da se za sudjelovanje hrvatskih tvrtki na sastancima naplaćuje kotizacija, što je i navedeno na prijavnom obrascu.

Događanje se održava u 9.30 u hotelu DoubleTree by Hilton, na adresi Ulica grada Vukovara 269a.