Seminar o mogućnostima poslovanja u Latinskoj Americi

Objavljeno: 21. 03. 2017. , Ažurirano: 03. 04. 2017.

S ciljem internacionalizacije hrvatskih tvrtki, Hrvatska gospodarska komora u suradnji s partnerima iz projekta ELAN - Europske i latinoameričke poslovne usluge i inovacije (European and Latin American Business Services and Innovation) organizirat će seminar na temu mogućnosti poslovanja u Latinskoj Americi:  „ELANBiz  - Your Entrance to Latin American Markets“.

ELANBiz - Europske i latinoameričke poslovne usluge je jedna od dvije strategije ELAN projekta koji provodi Europska unija čiji je cilj olakšati ulazak europskim tvrtkama na tržište Latinske Amerike pružajući im pouzdane informacije o latinoameričkom tržištu, tvrtkama koje tamo posluju te organizacijom poslovnih događanja i susreta.

Tijekom seminara bit će predstavljene poslovne prilike koje nudi Latinska Amerika, poslovna kultura Latinske Amerike te usluge koje nudi ELANBiz.

Seminar će se održati u Hrvatskoj gospodarskoj komori na Rooseveltovu trgu 2 u Zagrebu u ponedjeljak, 3. travnja, u 11 sati.

U pratećim dokumentima možete preuzeti program seminara. Ljubazno molimo da nam sudjelovanje potvrdite na elektroničku adresu lmasic@hgk.hr, najkasnije do 31. ožujka.

Napominjemo da je sudjelovanje na seminaru besplatno, a radni jezik bit će engleski.