Međunarodne konferencija: Oblici učenja na radnome mjestu za učenike srednjega strukovnog obrazovanja u RH – analiza stanja, izazovi i preporuke

Objavljeno: 29. 03. 2017. , Ažurirano: 29. 03. 2017.

Konferencija Oblici učenja na radnome mjestu za učenike srednjega strukovnog obrazovanja u RH – analiza stanja, izazovi i preporuke, održat će se 4. travnja u Zagrebu, u. Kongresnom centru Forum, na adresi Radnička cesta 50 u 10 sati.

Cilj je raspraviti o mogućnostima i prednostima u vezi s učenjem temeljenim na radu, okupljanjem predstavnika iz poslovnog sektora, strukovnih škola i tijela državne uprave. Na konferenciji će se pokušati utvrditi i kako pružiti potporu tvrtkama u provođenju učenja koje se temelji na radu.

Ovo je prva konferencija projekta Cap4App - Jačanje kapaciteta komore i partnera za pomoć malim i srednjim poduzećima za uključivanje u naukovanje, koji se održava u sklopu Erasmus + programa EU. Nositelj projekta je Hrvatska gospodarska komora, a partneri su Austrijska gospodarska komora, Sveučilište u Zadru, Obrtnička komora Zagreb, Regionalni centar za razvoj poduzetničkih kompetencija za zemlje jugoistočne Europe i Hrvatski zavod za zapošljavanje.

Na konferenciji će biti predstavljeno izvješće Analiza postojećeg stanja i shema naukovanja u Hrvatskoj i rezultati istraživanja provedenog u prvoj fazi projekta.

Zainteresirani za sudjelovanje na konferenciji mogu se prijaviti putem registracijskog obrasca dostupnog na poveznici: https://goo.gl/forms/gUHmC33th5EZCC1i1

Krajnji rok za prijavu je 31. ožujka, a program konferencije dostupan je u prilogu.