Pozivamo vas na poslovne razgovore Hrvatsko-malteškog gospodarskog foruma

Objavljeno: 14. 02. 2018. , Ažurirano: 26. 02. 2018.

Hrvatska gospodarska komora u suradnji s Trade Malta organizira Hrvatsko-malteški gospodarski forum koji će se održati 26. veljače pri službenom posjetu predsjednice Republike Malte Marie-Louise Coleiro Preca Republici Hrvatskoj.

U okviru Foruma će se održati i poslovni susreti na kojem će sudjelovati predstavnici hrvatskih i malteških tvrtki i institucija iz područja građevinske industrije, turizma, industrije namještaja, prometa i logistike, energetike i zaštite okoliša te poslovni savjetnici.

Pozivamo vas da sudjelujete na Forumu i na poslovnim susretima s malteškim tvrtkama koji će se održati u Hrvatskoj gospodarskoj komori u ponedjeljak, 26. veljače, u 11 sati na adresi Rooseveltov trg 2, Zagreb.

Popis malteških tvrtki koje su najavile dolazak i program događanja dostupni su u pratećim dokumentima na ovoj stranici.

Ako ste zainteresirani za poslovne razgovore s malteškim tvtkama, molimo vas da popunite online prijavni obrazac u nastavku teksta. Dodatne informacije u HGK možete dobiti od Vinka Mostarca na e-mail adresu vmostarac@hgk.hr.

Rok za prijave je 22. veljače.