Udruženje graditeljstva

HGK

 Strukovno udruženje graditeljstva HGK

Strukovno udruženje graditeljstva pri Hrvatskoj gospodarskoj komori je formirano sredinom 1994. godine, a u njegovom Vijeću su predstavnici vodećih hrvatskih građevinskih poduzeća.

Cilj formiranja Udruženja je usklađivanje interesa hrvatskih građevinara po aktualnim pitanjima, koja obilježavaju njihov položaj na domaćem i inozemnim tržištima ( problemi nelikvidnosti, nelojalne konkurencije, nedovoljne investicijske aktivnosti i angažmana banaka, neravnopravnog položaja pri natječajima, zapošljavanja u zemlji i inozemstvu,….) koji se prezentiraju Vladi, nadležnim ministarstvima i međunarodnim subjektima, tj. svima koji mogu utjecati da se problemi u djelatnosti uspješnije rješavaju.

PREDSJEDNIK UDRUŽENJA GRADITELJSTVA

Zlatko Sirovec, str.spec.ing.građ.

TEHNIKA d.d. Zagreb

Ulica grada Vukovara 274, 10000 ZAGREB

Tel. 01/6301 142, 01/6301 111

Fax. 01/6187 696

E-mail: tehnika@tehnika.hr

web: www.tehnika.hr

ZAMJENICI PREDSJEDNIKA UDRUŽENJA GRADITELJSTVA

Zorislav Šmit, dipl.ing.građ.

GRADNJA d.o.o. Osijek

Ribarska 1, 31000 OSIJEK

Tel. 031 / 235 000

Fax. 031 / 235 035

E-mail: gradnja@gradnja.hr

web:  www.gradnja.hr

 

Nikša Musulin, dipl.ing.građ.

POMGRAD INŽENJERING d.o.o. Split

Stinice 26b, 21000 SPLIT

Tel. 021 / 340 760

Fax. 021 / 340 750

E-mail: pomgrad.engineering@inet.hr

web: www.pomgradengineering.hr

 

POSLOVNI TAJNIK UDRUŽENJA

Katarina Sikavica

Hrvatska gospodarska komora

Sektor za graditeljstvo i komunalno gospodarstvo

Draškovićeva 45 / V, 10000 ZAGREB

Tel: 01 / 4606 707

Fax: 01 / 4606 734

E-mail:  graditeljstvo@hgk.hr

 

ČLANOVI VIJEĆA UDRUŽENJA GRADITELJSTVA

  1. Anton Spicijarić, Tiha d.o.o. Rijeka

  2. Damir Haramina, Oberndorfer d.o.o. Sisak

  3. Danica Jelenić, Beton Lučko d.o.o. Lučko

  4. Berislav Borovina, Spegra inženjering d.o.o. Split

  5. Dražen Leko, Alfa-inženjering d.o.o. Slavonski Brod

  6. Ilija Beara, Teh-gradnja d.o.o. Zagreb

  7. Ilija Bulić, Bulić gradnja d.o.o. Zagreb

  8. Ivan Kolarić, Tegra d.o.o. Čakovec

  9. Dragutin Kamenski, Kamgrad d.o.o. Zagreb

  10. Mato Butijer, Alfaplan građenje d.o.o. Dubrovnik

  11. Miro Mirković, Cesta d.o.o. Pula

  12. Rajko Stilinović, Croming d.o.o. Pitomača

  13. Slavko Rajnović, Brana d.o.o. Virovitica

  14. Tomislav Štrbac, Viadukt d.d. Zagreb

  15. Tomo Garić, Braco kop d.o.o. Zagreb

  16. Tvrtko Zlopaša, Dalekovod d.d. Zagreb

  17. Dražen Krolo, Krolo dom d.o.o. Kaštel Stari

  18. Vlado Ćorluka, Hedom d.o.o. Odra

  19. Zdenko Mahmutović, Elektroprojekt d.d. Zagreb

  20. Željko Golojuh, Ultra stop d.o.o. Zagreb

Prateći dokumenti: 

Popis članova Vijeća Udruženja graditeljstva

 

 

Contacts

  • Sektor za graditeljstvo i komunalno gospodarstvo Adresa: Draškovićeva 45 10000 Zagreb Email: graditeljstvo@hgk.hr Tel: +385 1 460 6707 Tel 1: +385 1 461 9250 Fax: +385 1 460-6734
  • Katarina Sikavica Assistant Director Tel: + 385 1 4606747 Email: ksikavica@hgk.hr