Udruženje zastupnika u osiguranju HGK

pixabay

Udruženje zastupnika u osiguranju HGK osnovano je 7. travnja 2006. godine.

Članice Udruženja su sva društva za zastupanje u osiguranju na području Republike Hrvatske. Glavno operativno tijelo Udruženja je Vijeće Udruženja.

Predsjednik Udruženja je Petar Rebernišak, Semel pro semper d.o.o.

Zamjenik predsjednika Udruženja je Ivica Ljoljo, OVB Allzinanz Croatia d.o.o.

Članovi Vijeća Udruženja su: Darko Mikulec (Agentcoop Croatia d.o.o.), Vera Ćavar (Baos d.o.o.),  Branko Petričević (Branel d.o.o.), Selma Horvat (Elita plus d.o.o.), Damir Rovis (Nulla Dies d.o.o.), Zoran Rubčić (Croatia agent Novi Vinodolski d.o.o.), Nives Rumenić (Sidro d.o.o.), Aleksandar Dragičević (Supra koncept d.o.o.) i Goran Lepanović (Futura Grupa d.o.o.).

 

Contacts

  • Sektor za financijske institucije, poslovne informacije i ekonomske analize Adresa: Rooseveltov trg 2 10000 Zagreb Email: bankarstvo@hgk.hr Tel: +385 1 456 1514 Fax: +385 1 456 1535 Direktor: Zvonimir Savić
  • Sektor za financijske institucije, poslovne informacije i ekonomske analize Tel: +385 (0)1 456-1514 Email: bankarstvo@hgk.hr
  • Zvonimir Savić Sector Director Tel: 01/456-1514 Email: zsavic@hgk.hr
  • Vanja Dominović Assistant Director Tel: 01/456-1564 Email: vdominovic@hgk.hr
  • Jasna Belošević Matić Assistant Director, Division Head Tel: 01/4828-373 Email: jbelosevic@hgk.hr
  • Dražen Mršić Assistant Director Tel: 01/456-1537 Email: dmrsic@hgk.hr
  • Roberta Gamulin Executive Administrative Assistant Tel: 01/456-1514 Email: rgamulin@hgk.hr
  • Marin Marinović Junior Expert Associate Tel: +385 1 456 1702 Email: mmarinovic@hgk.hr
  • Alan Božić Senior Expert Associate Tel: 01/456-1703 Email: abozic@hgk.hr
  • Sanja Ćorić Independent Advisor Tel: 01/456-1571 Email: scoric@hgk.hr
  • Matija Vujević Senior Expert Associate Tel: 01/456-1659 Email: mvujevic@hgk.hr
  • Krešimir Opić Senior Expert Associate Tel: +385 1 456 1745 Email: kopic@hgk.hr
  • Odjel za makroekonomske analize Tel: +385 (0)1 482-8373 Email: makroekonomija@hgk.hr
  • Marija Deverić Vladušić Expert Officer Tel: 01/482-8373 Email: mvladusic@hgk.hr
  • Dubravka Zubak Senior Expert Advisor Tel: 01/456-1555 (1847) Email: dzubak@hgk.hr
  • Željko Hanzl Senior Expert Advisor Tel: 01/456-1764 Email: zhanzl@hgk.hr
  • Željko Pađen Senior Expert Advisor Tel: 01/456-1791 Email: zpadjen@hgk.hr
  • Patrik Pipp Tel: 01/456-1765 Email: ppipp@hgk.hr
  • Odjel za poslovne informacije Tel: +385 1 460 6708 Email: poslovne-informacije@hgk.hr
  • Dunja Resman Bartolec Division Head Tel: +385 1 460 6703 Email: dresman@hgk.hr
  • Diana Megerle Expert Officer Tel: +385 1 460 6708 Email: dmegerle@hgk.hr
  • Pododjel za poslovne baze podataka Tel: +385 1 4606 703 Email: info@hgk.hr
  • Amanda Galetić Junior Expert Associate Tel: +385 1 460 6718 Email: agaletic@hgk.hr
  • Aleksandra Jambrečina Junior Expert Associate Tel: +385 1 460 6774 Email: ajambrecina@hgk.hr
  • Šimun Buzov Junior Expert Associate Tel: +385 1 460 6771 Email: sbuzov@hgk.hr
  • Ivona Zanchi Junior Expert Associate Tel: +385 1 460 6775 Email: izanchi@hgk.hr
  • Odjel za razvoj ljudskih potencijala Tel: +385 01 4606-708 Email: potencijali@hgk.hr
  • Saša Jurković Vice president of Human Resources Affiliation Tel: +385 1 456 1702 Email: mmarinovic@hgk.hr
  • Matea Gorup Junior Expert Associate – Intern Tel: +385 1 460 6724 Email: mgorup@hgk.hr