Registar uvoznika i izvoznika

Registar uvoznika i izvoznika sadrži podatke o trgovačkim društvima, članicama Hrvatske gospodarske komore čiji je uvoz odnosno izvoz evidentiran u protekloj godini od strane Ministarstva financija - Carinske uprave. Izvješća mogu obuhvatiti sve hrvatske tvrtke uvoznike/izvoznike ili samo tvrtke uvoznike/izvoznike određenog proizvoda. Prema zahtjevu stranke također postoji mogućnost kombiniranja različitih kriterija (proizvod, županija, država, visina ostvarenog uvoza/izvoza).

Na temelju podataka Državnog zavoda za statistiku Odjel za poslovne informacije također može izraditi statistička izvješća temeljena na podacima o izvozu proizvoda određene carinske tarife i zemljama namjene, kao i uvozu prema proizvodima određene carinske tarife i zemljama podrijetla.

Contacts

  • Sektor za financijske institucije, poslovne informacije i ekonomske analize Adresa: Rooseveltov trg 2 10000 Zagreb Email: bankarstvo@hgk.hr Tel: +385 1 456 1514 Fax: +385 1 456 1535 Direktor: Zvonimir Savić
  • Odjel za poslovne informacije Adresa: Draškovićeva 45 10000 Zagreb Email: poslovne-informacije@hgk.hr Tel: +385 1 460 6708 Fax: +385 1 460 6782 Voditelj: Dunja Resman Bartolec
  • Odjel za poslovne informacije Tel: +385 1 460 6708 Email: poslovne-informacije@hgk.hr
  • Diana Megerle Expert Officer Tel: +385 1 460 6708 Email: dmegerle@hgk.hr
  • Dunja Resman Bartolec Division Head Tel: +385 1 460 6703 Email: dresman@hgk.hr
  • Andrea Matulin Jaklenec Expert Officer Tel: +385 1 460 6776 Email: amatulin@hgk.hr
  • Aleksandra Jambrečina Junior Expert Associate Tel: +385 1 460 6774 Email: ajambrecina@hgk.hr
  • Karmen Tutić Expert Officer Tel: +385 1 460 6767 Email: ktutic@hgk.hr
  • Ana Žager Junior Expert Associate Tel: +385 1 460 6781 Email: azager@hgk.hr
  • Amanda Galetić Junior Expert Associate Tel: +385 1 460 6718 Email: agaletic@hgk.hr
  • Ivona Zanchi Junior Expert Associate Tel: +385 1 460 6775 Email: izanchi@hgk.hr
  • Šimun Buzov Junior Expert Associate Tel: +385 1 460 6771 Email: sbuzov@hgk.hr
  • Matea Gorup Junior Expert Associate – Intern Tel: +385 1 460 6724 Email: mgorup@hgk.hr