Potvrda o članstvu u Hrvatskoj gospodarskoj komori

Potvrda o članstvu u Hrvatskoj gospodarskoj komori je uvjerenje koje mogu dobiti sva trgovačka društva registrirana u Republici Hrvatskoj, a članice su Hrvatske gospodarske komore. Potvrda služi kao dokument pri sklapanju poslova s inozemnim poslovnim partnerom, te za dobivanje viza za određene zemlje.

Zahtjev za potvrdom o članstvu mora sadržavati sljedeće podatke o trgovačkom društvu za koje se izdaje potvrda:

  • Tvrtka/naziv
  • Adresa
  • Poštanski broj i mjesto
  • Država
  • Broj telefona
  • Broj fax-a
  • E-mail
  • Web adresa
  • Ime i prezime direktora društva ili predsjednika uprave

Potvrda se izdaje u dva istovjetna primjerka na memorandumu HGK s potpisom i pečatom ovlaštene osobe.

Po potrebi i uz prethodni dogovor, potvrdu je moguće izdati na nekom od stranih jezika.

Contacts

  • Sektor za financijske institucije, poslovne informacije i ekonomske analize Adresa: Rooseveltov trg 2 10000 Zagreb Email: bankarstvo@hgk.hr Tel: +385 1 456 1514 Fax: +385 1 456 1535 Direktor: Zvonimir Savić
  • Odjel za poslovne informacije Adresa: Draškovićeva 45 10000 Zagreb Email: poslovne-informacije@hgk.hr Tel: +385 1 460 6708 Fax: +385 1 460 6782 Voditelj: Dunja Resman Bartolec
  • Odjel za poslovne informacije Tel: +385 1 460 6708 Email: poslovne-informacije@hgk.hr
  • Diana Megerle Expert Officer Tel: +385 1 460 6708 Email: dmegerle@hgk.hr
  • Dunja Resman Bartolec Division Head Tel: +385 1 460 6703 Email: dresman@hgk.hr
  • Andrea Matulin Jaklenec Expert Officer Tel: +385 1 460 6776 Email: amatulin@hgk.hr
  • Aleksandra Jambrečina Junior Expert Associate Tel: +385 1 460 6774 Email: ajambrecina@hgk.hr
  • Karmen Tutić Expert Officer Tel: +385 1 460 6767 Email: ktutic@hgk.hr
  • Ana Žager Junior Expert Associate Tel: +385 1 460 6781 Email: azager@hgk.hr
  • Amanda Galetić Junior Expert Associate Tel: +385 1 460 6718 Email: agaletic@hgk.hr
  • Ivona Zanchi Junior Expert Associate Tel: +385 1 460 6775 Email: izanchi@hgk.hr
  • Šimun Buzov Junior Expert Associate Tel: +385 1 460 6771 Email: sbuzov@hgk.hr
  • Matea Gorup Junior Expert Associate – Intern Tel: +385 1 460 6724 Email: mgorup@hgk.hr