Države članice ATA lanca

  1. Zemlje članice EU ( za njih državljani RH NE TREBAJU ATA karnet)
  2. Albanija
  3. Alžir
  4. Australija
  5. Bjelorusija
  6. Bosna i Hercegovina
  7. Brazil
  8. Cipar (za državljane RH potreban ATA karnet samo za turski dio Cipra)
  9. Crna Gora
  10. Čile
  11. Gibraltar
  12. Hong Kong
  13. Indija
  14. Iran
  15. Island
  16. Izrael
  17. Japan
  18. Južna Afrika
  19. Kanada
  20. Kina
  21. Koreja
  22. Kraljevina Bahrain
  23. Libanon
  24. Macao
  25. Madagaskar
  26. Makedonija
  27. Malezija
  28. Maroko
  29. Mauricijus
  30. Meksiko
  31. Moldova
  32. Mongolija
  33. Norveška
  34. Novi Zeland
  35. Obala Bjelokosti
  36. Pakistan
  37. Rusija
  38. SAD
  39. Senegal
  40. Singapur
  41. Srbija
  42. Šri Lanka
  43. Švicarska
  44. Tajland
  45. Tajvan
  46. Tunis
  47. Turska
  48. Ukrajina
  49. Ujedinjeni Arapski Emirati

Contacts

  • Sektor za financijske institucije, poslovne informacije i ekonomske analize Adresa: Rooseveltov trg 2 10000 Zagreb Email: bankarstvo@hgk.hr Tel: +385 1 456 1514 Fax: +385 1 456 1535 Direktor: Zvonimir Savić
  • Odjel za poslovne informacije Adresa: Draškovićeva 45 10000 Zagreb Email: poslovne-informacije@hgk.hr Tel: +385 1 460 6708 Fax: +385 1 460 6782 Voditelj: Dunja Resman Bartolec
  • Odjel za poslovne informacije Tel: +385 1 460 6708 Email: poslovne-informacije@hgk.hr
  • Diana Megerle Expert Officer Tel: +385 1 460 6708 Email: dmegerle@hgk.hr
  • Dunja Resman Bartolec Division Head Tel: +385 1 460 6703 Email: dresman@hgk.hr
  • Andrea Matulin Jaklenec Expert Officer Tel: +385 1 460 6776 Email: amatulin@hgk.hr
  • Aleksandra Jambrečina Junior Expert Associate Tel: +385 1 460 6774 Email: ajambrecina@hgk.hr
  • Karmen Tutić Expert Officer Tel: +385 1 460 6767 Email: ktutic@hgk.hr
  • Ana Žager Junior Expert Associate Tel: +385 1 460 6781 Email: azager@hgk.hr
  • Amanda Galetić Junior Expert Associate Tel: +385 1 460 6718 Email: agaletic@hgk.hr
  • Ivona Zanchi Junior Expert Associate Tel: +385 1 460 6775 Email: izanchi@hgk.hr
  • Šimun Buzov Junior Expert Associate Tel: +385 1 460 6771 Email: sbuzov@hgk.hr
  • Matea Gorup Junior Expert Associate – Intern Tel: +385 1 460 6724 Email: mgorup@hgk.hr