Radni sastanak o razvoju projekata prekogranične mobilnosti tržišta rada

Vrijeme održavanja: 11.07.2017.

U Obrtničkoj komori Sisačko-moslavačke županije u utorak, 11. srpnja u 11 sati održat će se radni sastanak o prekograničnoj suradnji Obrtničke komore Sisačko-moslovačke županije, Obrtničke komore Unsko-sanskog kantona te Zanatsko-preduzetničke komore Prijedor.

Na sastanku će biti riječi o regionalnim kapacitetima za provedbu EU programa s državama ne-članicama EU kroz prekogranični gospodarski program Hrvatska – Bosna i Hercegovina te o gospodarskom razvoju i razvoju socijalne kohezije na tržištu susjednih regija.

U okviru projekta prekogranične mobilnosti tržišta rada raspravljat će se o usklađivanju količine kvote stručne radne snage sa stvarnim potrebama tržišta odnosno mogućnostima suradnje hrvatskih i bosanskohercegovačkih gospodarskih subjekata, obrtnika i trgovačka društava.

Sastanku će prisustvovati direktorica ŽK Sisak, Brankica Grd.

• Brankica Grd direktorica ŽK Sisak Tel: +385 44 521 038 Email: bgrd@hgk.hr