Splitska radionica o primjeni Zakona o zabrani nepoštenih trgovačkih praksi u lancu opskrbe hranom

Vrijeme održavanja: 20.02.2018.   /   Rok prijave: 19.02.2018.

Hrvatska gospodarska komora, Hrvatska udruga poslodavaca, Hrvatska obrtnička komora i Hrvatska poljoprivredna komora u suradnji s Ministarstvom poljoprivrede i Agencijom za zaštitu tržišnog natjecanja organizira drugu od šest radionica na kojima će predstavnici Ministarstva poljoprivrede i Agencije za zaštitu tržišnog natjecanja predstaviti Zakon o zabrani nepoštenih trgovačkih praksi u lancu opskrbe hranom.

Radionica će se održati u utorak, 20. veljače, u 12 sati, u Županijskoj komori Split, na adresi Obala Ante Trumbića 4.

Prijaviti se možete online prijavnicom u nastavku teksta najkasnije do ponedjeljka, 19. veljače, u 16 sati.

Radi kvalitetnije organizacije radionice, molimo vas da nam pošaljete pitanja o primjeni navedenog Zakona koristeći online obrazac putem kojeg se možete i prijaviti na radionicu (u nastavku ovog teksta). Tekst Zakona možete pronaći na POVEZNICI, a dosad postavljena pitanja i odgovore na njih možete pročitati u dokumentu u pratećim dokumentima na ovoj stranici. Pitanja koja zaprimimo objedinit ćemo i proslijediti nadležnim tijelima / predavačima koji će pripremiti službene odgovore i predstaviti ih na radionici.

• 11:30 - 12:00 Registracija sudionika
  • 12:00 - 12:15 Uvodna riječ – Zakon o zabrani nepoštenih trgovačkih praksi u lancu opskrbe hranom / Krunoslav Karalić, pomoćnik ministra poljoprivrede
  • 12:15 - 12:30 Praktična primjena Zakona o zabrani nepoštenih trgovačkih praksi u lancu opskrbe hranom / Vesna Patrlj, zamjenica predsjednika Vijeća za zaštitu tržišnog natjecanja, AZTN
  • 12:30 - 13:30 Pitanja i odgovori