Održana radionica izobrazbe u području sustava javne nabave

Objavljeno: 23. 10. 2017. , Ažurirano: 12. 02. 2018.

Na temelju Sporazuma o suradnji Hrvatske gospodarske komore s Ministarstvom gospodarstva, poduzetništva i obrta, Uprave za politiku javne nabave, Županijska komora Vukovar je 8. veljače organizirala jednodnevnu radionicu izobrazbe u području sustava javne nabave Dokumentacija o nabavi, kriteriji za odabir ponude i planiranje u sustavu javne nabave i registar ugovora o javnoj nabavi i okvirnih sporazuma. Predavači na radionici bili su Nina Čulina i Ivan Palčić, stručnjaci Uprave za sustav javne nabave Ministarstva gospodarstva, poduzetništva i obrta.

Radionica je dio programa redovitog usavršavanja u području sustava javne nabave, na kojoj je sudjelovalo više od trideset predstavnika gospodarskih subjekata i institucija s područja Vukovarsko-srijemske županije. Polaznicima usavršavanja Ministarstvo će izdati potvrdu o pohađanju programa usavršavanja.