Održana sjednica Gospodarskog vijeća ŽK Karlovac

Vrijeme održavanja: 14.12.2017.   /   Rok prijave: 12.12.2017.

U Županijskoj komori Karlovac održana je svečana sjednica Gospodarskog vijeća na kojoj se predsjednik Zlatko Kuzman osvrnuo na trendove kretanja u gospodarstvu u kriznom i postkriznom razdoblju te poziciji Karlovačke županije u odnosu na ostale regije u Europi i Hrvatskoj.

Karlovačka županija već nekoliko godina bilježi pozitivne poslovne rezultate, a unatrag tri godine ohrabruje brojka od 1837 novozaposlene osobe u industriji što je prema riječima predsjednika Kuzmana najbolja vijest u Karlovačkoj županiji. S druge strane, demografiju i migracije te neusklađenost na tržištu rada istaknuo je kao glavni problem s kojim se županija suočava.

Nazočnima su se obratili gradonačelnik Grada Karlovca Damir Mandić te župan Karlovačke županije Damir Jelić koji su najavili neke od najzanimljivijih budućih projekata Grada i Županije.

• dr. sc. Zlatko Kuzman predsjednik Županijske komore Tel: +385 47 611180 Email: zkuzman@hgk.hr