Izvor: HGK - ŽK Virovitica

Prezentacija Virovitičko–podravskog gospodarstva na 15. Međunarodnom sajmu ekologije Ekobis 2017 u Bihaću

Objavljeno: 16. 08. 2017. , Ažurirano: 19. 09. 2017.

Na 15. međunarodnom sajmu ekologije Ekobis 2017, koji će se održati od 14. do 16. rujna u Bihaću, BiH, svoje će proizvode, predstaviti jedanaest izlagača s područja Virovitičko – podravske županije: Agroservis proizvodnja Virovitica (poljomehanizacija), Apis Cabuna (med za ugostiteljstvo), Brana Virovitica (proizvodnja prirodnih voćnih sokova, ULO hladnjača za voće i povrće, izgradnja komunalne infrastrukture, izgradnja sustava navodnjavanja, izgradnja hidrograđevinskih objekata), Dam Lozan (ljekovito bilje: kamilica),  Herbas Starogradački Marof (proizvodnja opreme za obradu ljekovitog bilja, proizvodnja opreme za duhansku industriju, proizvodnja industrijske opreme, proizvodnja opreme za prehrambenu industriju), Medena Virovitica (med i ostali pčelinji proizvodi), Meta-plast Pitomača (proizvodnja plastenika i plasteničke opreme), Mustač-Commerce - Tvornica octa Virovitica (prirodni alkoholni ocat, prirodni vinski ocati i prirodni jabučni ocat), Poison City Otrovanec (čajevi i ljekovito bilje), Spider grupa Pitomača (gardenolo proizvodi – organski čajevi i jestiva ulja) i Viro Tvornica šećera (šećer).

Nastup na sajmu realizira se temeljem suradnje sajmova Ekobis iz Bihaća i Viroexpo iz Virovitice, Unsko-sanskog kantona i Virovitičko-podravske županije, te Sporazuma o suradnji između Privredne komore Unsko Sanskog Kantona i Županijske komore Virovitica.