Autor: hgk Žk

Predstavljanje projekta AZRRI-a u ŽK Dubrovnik

Objavljeno: 28. 06. 2016. , Ažurirano: 14. 07. 2016.

Projekt valorizacije i promocije poljoprivredno prehrambenih proizvoda kroz osmišljene tematske edukacije za turističko ugostiteljski sektor institucijama Dubrovačko-neretvanske županije prestaviti će AZRRI – Agencija za ruralni razvoj Istre, 7. srpnja s početkom u 11 sati u ŽK Dubrovnik.

Projekt je financiran europskim sredstvima zahvaljujući međunarodnom projektu “KEY Q – Ključ za kvalitetu razvoja i valorizaciju poljoprivredno-prehrambenih resursa na Jadranskom području“, Program IPA Jadranska prekogranična suradnja, a u kojemu su osim Agencije za ruralni razvoj Istre kao vodećeg partnera sudjelovali i partneri iz Bosne i Hercegovine te talijanskih regija Friuli-Venezia Giulia i Emilia Romagna.

U Istri se projekt edukacija provodi  pod pokroviteljstvom Hrvatske gospodarske komore – ŽK Pula, Obrtničke komore Istarske županije, Ceha ugostitelja i turističkih djelatnika, Istarske županije kroz Upravni odjel za poljoprivredu, šumarstvo, lovstvo, ribarstvo i vodoprivredu te  Upravni odjel za turizam i Turističku zajednicu Istarske županije.