Predsjednik HGK Luka Burilović potpisao je sporazum o suradnji s predsjednikom Trgovinske i industrijske komore Rumunjske Mihaijem Darabanom
Izvor: Vlada.hr

Potpisan Sporazum o suradnji Trgovinske i industrijske komore Rumunjske i Hrvatske gospodarske komore

Objavljeno: 12. 06. 2017. , Ažurirano: 12. 06. 2017.

Predsjednik Trgovinske i industrijske komore Rumunjske Mihai Daraban sastao se danas, 12. lipnja, u Hrvatskoj gospodarskoj komori s njenim predsjednikom Lukom Burilovićem te su tom prilikom razgovarali o jačanju gospodarske suradnje ovih dviju država i o mogućemu službenom posjetu hrvatske predsjednice s gospodarskim izaslanstvom Rumunjskoj, u drugoj polovini ove godine.

Zajednička fotografija 2.jpg

Sastanak gospdoarskih komora Hrvatske i Rumunjske; Izvor: HGK

Predstavnici Trgovinske i industrijske komore Rumunjske u službenom su posjetu Hrvatskoj s predsjednikom Vlade Rumunjske Sorinom Grindeanuom koji se sastao s predsjednikom Vlade RH Andrejem Plenkovićem, a Burilović i Daraban potpisali su Sporazum o suradnji između Hrvatske gospodarske komore i Trgovinske i industrijske komore Rumunjske.