Predsjednik HGK u Australiji potpisao ugovore o suradnji

Objavljeno: 17. 08. 2017. , Ažurirano: 17. 08. 2017.

Predsjednik Hrvatske gospodarske komore Luka Burilović, koji u Australiji boravi u sklopu službene posjete predsjednice RH Kolinde Grabar Kitarović toj zemlji, potpisao je nekoliko ugovora o suradnji između Hrvatske gospodarske komore i mješovitih australsko-hrvatskih gospodarskih komora.

Ugovori o suradnji potpisani su s Australsko-hrvatskom trgovačkom i industrijskom komorom (Australian - Croatian Chamber Of Commerce & Industry), Australsko-hrvatskom trgovačkom komorom (Australian Croatian Chamber Of Commerce), Viktorijansko-hrvatskom trgovačkom komorom (Victorian Croatian Chamber Of Commerce) i Zapadnoaustralsko-hrvqatskom trgovačkom komorom (Western Australian Croatian Chamber Of Commerce).