Izvor: pixabay

Predavanje Nove generacije tahografa i EU

Objavljeno: 23. 05. 2017. , Ažurirano: 08. 06. 2017.

Županijska komora Slavonski Brod u suradnji sa Sektorom za promet i veze Hrvatske gospodarske komore, Ministarstvom pomorstva, prometa i infrastrukture, Prometnom inspekcijom i tvrtkom Tahograf d. o. o. organizira u srijedu, 7. lipnja, u 11 sati u Slavonskom Brodu besplatno predavanje Nove generacije tahografa i EU.

Poslodavci i vozači se tijekom profesionalnog rada susreću s mnogim pitanjima o obvezama poslodavaca, odgovornosti za rad vozača i njihovu pridržavanju propisa, vođenju evidencije rada i odmora vozača te o ispravnom korištenju tahografa i tahografskih listića. S obzirom na izmjene zakonske regulative na tom području, želimo vas upoznati s novostima te pružiti pravovremene i točne informacije koje će pridonijeti konkurentnosti vašeg poslovanja na sve zahtjevnijem tržištu.

Sve zainteresirane molimo da se prijave popunjavanjem prijavnice (u nastavku teksta) najkasnije do utorka, 6. lipnja.