Predavanje Optimiziranje procesa – Breakfast & Learn u ŽK Split

Objavljeno: 01. 02. 2018. , Ažurirano: 02. 02. 2018.

-------------------OTKAZANO-----------------------------

Predavanje Optimiziranje procesa – Breakfast & Learn održat će se u ponedjeljak, 5. veljače, u 10 sati u Županijskoj komori Split (Obala A. Trumbića 4), u organizaciji Zagrebačke škole ekonomije i managementa (ZŠEM) i HGK – Županijske komore Split.

Cilj je predavanja približiti sudionicima važnost optimizacije procesa, eliminacije rasipnosti, smanjenja vremena trajanja procesa i poboljšanja efikasnosti unutar organizacije.

Očekuje se diskusija o kontinuiranom poboljšanju i tijeku procesa u organizacijama te dodanoj vrijednosti. Osim kratke simulacije i diskusije sa sudionicima, polaznici mogu očekivati osvrt na alate i metodologije te najbolje primjere iz prakse.

Predavač je prodekan preddiplomskih studija u Zagrebačkoj školi ekonomije i managementa Goran Oblaković.

Predavanje je besplatno, a prijave traju do 3. veljače ili do popunjavanja kapaciteta, poziv se nalazi u pratećim dokumentima (lijevo), a online prijavni obrazac na linku.

Kontakt-osoba u ŽK Split je Adriana Radić Brzović, tel.: 021/321-123, e-mail: aradic@hgk.hr.