Izvor: pixabay

Predavanje o novim generacijama tahografa u EU

Objavljeno: 05. 05. 2017. , Ažurirano: 05. 06. 2017.

HGK Županijska komora Osijek u suradnji s Ministarstvom pomorstva, prometa i infrastrukture, Prometnom inspekcijom i tvrtkom Tahograf d. o. o. će 29. svibnja u 11 sati u maloj dvorani Županijske komore Osijek, održati predavanje Nove generacije tahografa u EU – primjena, obveze i prekršaji.

Predavanje je nastavak dobre suradnje Županijske komore Osijek, Prometne inspekcije i tvrtke Tahograf d. o. o. te je besplatno za sve članice.

Cilj je predavanja sve prijevoznike odnosno vozače upozoriti na učestale greške u korištenju tahografa, ali i podsjetiti ih na obveze koje imaju prema propisima u prijevoznom i socijalnom zakonodavstvu kako bi im se olakšalo poslovanje i postigla razina sigurnosti cestovnog prometa.

Svi zainteresirani trebaju se prijaviti putem online prijave najkasnije do 28. svibnja.