Izvor: Pixabay.com

Pozivamo vas na Hrvatsko-slovački forum zelenih tehnologija

Objavljeno: 04. 10. 2017. , Ažurirano: 16. 10. 2017.

Hrvatska gospodarska komora u suradnji s Veleposlanstvom Slovačke Republike u Hrvatskoj organizira Hrvatsko-slovački forum zelenih tehnologija, koji će se održati 16. listopada 2017. s početkom u 10:00 sati u Hrvatskoj gospodarskoj komori u Zagrebu, Rooseveltov trg 2.

U okviru Foruma će se održati i B2B-sastanci na kojima će sudjelovati predstavnici hrvatskih i slovačkih tvrtki i institucija iz područja energetike, prometa, IT-a, poljoprivrede i gospodarenja otpadom.

Ako ste zainteresirani za sudjelovanje na Forumu i B2B-razgovorima molimo vas da popunite prijavni obrazac (u nastavku teksta) najkasnije do 15. listopada 2017. godine. Prema interesu koji iskažete, organizirat ćemo Vam  B2B-razgovore s potencijalnim slovačkim  partnerima. Podatci o tvrtkama se nalaze u pratećim dokumentima, gdje možete pročitati i program Foruma

Kontakt osoba za organizaciju događanja je Ana Karlić, stručna suradnica u Sektoru za međunarodne poslove i EU HGK (tel: 01 4561 795, e-mail: akarlic@hgk.hr).