Autor: HGK ŽK Osijek

Uspješno završen ciklus besplatnih edukacija za poduzetnike u ŽK Osijek

Objavljeno: 29. 11. 2017. , Ažurirano: 07. 12. 2017.

Radionicom Komunikacija u poduzetništvu – ključ uspjeha i profitabilnosti koja je održana 6. prosinca u Županijskoj komori Osijek završio je ciklus od pet besplatnih edukacija za poduzetnike u organizaciji Županijske komore Osijek, Virtualnog ženskog poduzetničkog centra i tvrtke Poduzetnik d. o. o.

Maja Puškarić, direktorica kreativne agencije D.point radionicu je započela tvrdnjom da uspjeh osobnih i poslovnih odnosa u velikoj mjeri ovisi o komunikaciji. Vještina komunikacije nužna je za uspjeh u poduzetništvu. Oni koji nisu vješti komunikatori jednostavne stvari zakompliciraju, a vješti komunikatori komplicirane stvari čine jednostavnima.

Jedna je od temeljnih prepreka uspješnom razvoju i širenju poslovanja činjenica da većina poduzetnika ne razumije i ne provodi komunikacijske vještine u svojim tvrtkama.

Sudionici su na kraju izrazili zadovoljstvo ovakvim organiziranim edukacijama za poduzetnike.