Ministrica Martina Dalić i predsjednik HGK Luka Burilović tijekom sastanka u Ministarstvu
Izvor: Ministarstvo gospodarstva, malog i srednjeg poduzetništva i obrta

Pozivamo karlovačke poduzetnike na okrugli stol s ministricom gospodarstva Unaprijedimo poslovno okruženje

Objavljeno: 25. 11. 2016. , Ažurirano: 03. 02. 2017.

Pozivamo poduzetnike iz Karlovačke županije da sudjeluju na okruglom stolu Unaprijedimo poslovno okruženje – prijedlozi hrvatskoga gospodarstva za unaprjeđenje poslovnog okruženja, koji će se održati u utorak, 29. studenoga u Županijskoj komori Karlovac, Ul. kralja Tomislava 19b.

U ime Vlade na okruglom će stolu sudjelovati njena potpredsjednica i ministrica gospodarstva, poduzetništva i obrta, Martina Dalić, a okrugli će stol otvoriti predsjednik Hrvatske gospodarske komore Luka Burilović.

Nakon kratkog uvodnog obraćanja potpredsjednika HGK za međunarodne i EU poslove Želimira Kramarića te ministrice Martine Dalić, otvorit će se rasprava te pružiti prilika vama, gospodarstvenicima, za postavljanje pitanja izravno potpredsjednici Vlade RH.

U prijavnom obrascu (u pratećim dokumentima, lijevo na ovoj stranici) možete predložiti temu za raspravu s ministricom ili joj unaprijed postaviti pitanje.

Molimo vas da sudjelovanje na Okruglom stolu potvrdite dostavom ispunjenog prijavnog obrasca do ponedjeljka, 28. studenoga u 12 sati.

Registracija sudionika započinje u 14 sati i 30 minuta.

Vrijeme Aktivnost
29.11.2016
14:30 - 14:30 Registracija sudionika
15:00 - 15:05 Uvodni govor - Luka Burilović, predsjednik Hrvatske gospodarske komore