Izvor: Pixabay

Poziv na prijavu sudjelovanja na Švedsko-hrvatskomu gospodarskom forumu u Göteborgu - prijave zatvorene

Objavljeno: 01. 03. 2017. , Ažurirano: 23. 03. 2017.

U okviru službenog posjeta predsjednice Republike Hrvatske Kolinde Grabar-Kitarović Kraljevini Švedskoj, Hrvatska gospodarska komora, u suradnji s Veleposlanstvom RH u Kraljevini Švedskoj, organizira Švedsko-hrvatski gospodarski forum koji će se održati 23. ožujka u Göteborgu. Tom će se prilikom održati i B2B-razgovori s potencijalnim švedskim partnerima.

Hrvatska gospodarska komora prepoznaje potencijal unaprjeđenja gospodarskih odnosa s Kraljevinom Švedskom u različitim područjima gospodarstva, posebice u područjima proizvodnje proizvoda visoke tehnologije, energetike, brodogradnje, vojne industrije, zaštite okoliša, graditeljstva, drvoprerađivačke industrije, poljoprivredne i prehrambene industrije te metaloprerađivačke industrije.

Pozivamo sve zainteresirane gospodarstvenike da iskažu svoj interes za sudjelovanje u poslovnom izaslanstvu putem online obrasca na engleskom jeziku, najkasnije do petka, 3. ožujka.

Detaljnije informacije o događanju bit će dostavljene prijavljenim tvrtkama u najkraćemu mogućem roku.

Za sve dodatne informacije, kontakt-osoba jest Diana Kovač, viša stručna savjetnica (tel.: 01/ 4561 604, e-adresa: dkovac@hgk.hr).